Wpis z mikrobloga

Tez mam w takim kolorze i olejaka (2005) i ma prawie 100k przebiegu


@Kotlet_z_Chabowy: objedzie drugie tyle! Byle nie rozgrzewać go na bocznej stopce, bo wał czy tam pewnki się wycierają. Najlepiej na centralnej albo siedzieć na nim, ale motocykl bardzo wdzięczny
@fatonik: rozumiem, że pewnie motocykl nie spadł z przyczepy, ale to w sumie dosyć słabe mocowanie - spróbuj za półki albo za mocowanie zacisków (działa całkiem dobrze przy motocyklach z hamulcami radialnymi). Do tego pasy z otwartymi hakami potrafią się wyczepiać same z siebie.
rozumiem, że pewnie motocykl nie spadł z przyczepy, ale to w sumie dosyć słabe mocowanie


@MisPalkis: ono jest bardzo słabe. jedyne co tam jest mocne to te pasy, ale co z tego jak są tak nisko zaczepione na moto że nie dość że go nie dociagaja w dół, to jeszcze nie stabilizują go na boki bo są za nisko złapane ( ) do tego jak rzeczywiście odczepi się jeden
@Steven_Hyde nie ja zapinałem te pasy, bo ja się na tym w ogóle nie znam, ale poruszając motocyklem to tylko przyczepka się ruszała cała, skakali też na niej i motocykl nie drgnął ani trochę. Ale dzięki, następnym razem spróbuję to inaczej zamocowac