Wpis z mikrobloga

Hej, mam dylemat, mianowicie mój stary komp ma już prawie 9 lat i przydałby się nowy - zawsze marzyło mi się zbudować kompa chłodzonego cieczą (ale custom a nie dowalić 2x IO i elo). Zapewne będzie to komp na kolejne długie lata.
Komp mniej więcej taki, trzeba dorzucić z kolejne 500 dolców na chłodzenie wodne - https://pcpartpicker.com/list/LDVzrD
Ale gram coraz mniej i się zastanawiam czy nie lepiej inną zabawkę kupić :P
Co byście mirki kupili?
Samochód mam prawie 20 letni ale ma wszystko co potrzebuję, jedynie za często jest u mechanika ostatnio

#pcmasterrace
#motoryzacja

Komp za 25k czy fura za 50?

  • Funkiel nuffka nie smigany komp AMD (jebać nvidie) 22.1% (17)
  • Subaru GT86 36.4% (28)
  • Auti TT 8j 3.2 VR6 5.2% (4)
  • Passat 1.9 TDI 36.4% (28)

Oddanych głosów: 77

  • 14
i jak działa? Gites? A co jak byś chciał np. mody poinstalować?


@Luntri: nie używam modów, trainerów, cheat engine i tym podobne. Dziś zagram w Heata, za 2 dni w RDR2, a za kolejne kilka dni w Valhale. Mody to mogę zainstalować do San Andreas, ale to i na telefonie pójdzie ;)
Fajnie jeszcze, jakby było dostępne na GeForce Now ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dulux23: szit, RDR2 akurat na boosteroid. Za to na geforce są wszystkie assasiny, BFy, crysisy, tom klancyś, wh40k i inne
@Luntri osobiście jeżeli komp służy Ci tylko do grania a nie do pracy to nie ma sensu pakować 25k żeby mieć 40fps więcej, i w teorii tylko tracić na tym kompie skoro on nie zarabia na siebie a autko już co innego zawsze możliwość zarobku daje
@Luntri: Niech Cię wywalą z roboty, to zawsze możesz znaleźć inną nawet dalej od miejsca zamieszkania, a na komputerze nie dojedziesz. Ale skoro pracujesz zdalnie to i na kompie więc tutaj komp jak najbardziej ma sens