Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#szkocja #edynburg #glasgow

Miruny drogie, jest tu jakiś rodak mieszkający w Szkocji? Myślę nad małą zmianą, i zastanawiam się jak tam się żyje elektrykowi z doświadczeniem paru letnim.

Albo ogółem jak się tam żyje.

Będę wdzięczny za wszelkie info.
  • 4
@Seishin: elektryka nie znam, ale technik od gazu i budowlańcy nie narzekają - tzn. narzekają na pogodę i od czasu na okolice w jakiej mieszkają. Moja rada - jeśli masz możliwość to trzymaj się bezpieczniejszych postcodów, ćpuństwo chodź w większości niegroźne potrafi być uciążliwe. Co do rachunków - 1bed kosztuje nas 500f (wynajęty 2 lata temu), cuncil tax 127f (A). Nie wiem ile płace za prąd, bo nie ja płace -
elperson - @Seishin: elektryka nie znam, ale technik od gazu i budowlańcy nie narzeka...

źródło: comment_1673865630Gj96gf1VLuhGNZSD1tudlJ.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seishin: jeżeli znasz angielski i porobisz wszelakie certifikaty to będziesz mieć jak pączek w maśle.

@boguslaw-de-cubalibre: dzięki, a wiesz może czy te certyfikaty można już na wyspie robić? Obecnie jestem w Irlandii, i pracuje jako elektryk. Więc w sumie wyspiarskie doświadczenie w branży już mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elperson: @elperson: właśnie to jest moim powodem do myśli nad zmianą... Ja za 3bed/3bath place 2k€ z rachunkami... Z uwagi na wiek ubezpieczenia auta 2400e/rok.... I co z tego że zarobki fajne jak koszty kosmiczne xd