Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy spod zacnego tagu #perfumy

Jestem laikiem w temacie i chciałbym prosić o polecenie zapachów na co dzień do biura i na okazje typu odwiedziny u znajomych i rodziny, wesela.

Ostatnio używałem m.in.:
1. Cartier Declaration- faworyt mojej Żony. Mi również podchodzi, ale bez szału.
2. Davidoff Cool Water- wiadomo
3. Viktor & Rolf Spicebomb- ciekawy zapach, ale mnie nieco przytłacza. Nie jest to mój styl.
4. Mont Blanc Legend- Lubiłem go używać do pracy, ale coraz więcej osób go używa i stał się dla mnie nieco zbyt powszechny

Zdecydowanie nie lubię przytłaczających zapachów, a raczej gustuję w lekkich, świeżych kompozycjach. Będę wdzięczny za sugestie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
  • 7
@klintoniusz: odkąd założyłem konto na wykopie propaguję moschino forever stworzony przez N. Lorson. Teraz nikt nie będzie go używał, bo został wycofany. Resztki testerów jeszcze są do kupienia.
Z niewiadomego powodu zapach został niezauważony. Za to wszędzie hajpuje się moschino uomo? Ktory bardzo źle się zestarzał.

Fajne są jeszcze zapachy Loewe. Aromatyczne i dość lekkie, choć wyraziste.
@Pirat200 Mireczek ma rację, forever to fajny, miły, lubiany przez kobiety w każdym wieku zapach. tylko ma dwie wady:

- jest taki miły, ale też trochę nijaki. nie zrozumcie mnie źle, jest to dobry zapach, dla młodego mężczyzny do biura idealny. jest uniwersalny, ale pazura nie ma.
- to lekki zapach więc nie ma super trwałości.

dawałem do testów dziewczynom które lubią mile zapachy i u niektórych wygrywał z około 15 swiezakow,
@klintoniusz Declaration nowego nie kupuj - to już bliżej wody niż perfum. bardzo zjechali z parametrami.

do biura i na codzień polecę coś czego nikt się nie spodziewa: CK Truth Men. niby same wady, początek trochę chemiczny. ale! nigdy nie miałem tyłu komplementów za ten zapach. ma coś w sobie takiego że dziala na kobiety.
A przynajmniej ja w nich działam dobrze ;)

Po drugiej stronie Eight&bob oryginal. jest idealny na wszystkie