Wpis z mikrobloga

@pansmek i to da ludzie odpowiedzialni za rządzenie tym państwem ( _) to że inflacja nie jest 17% tylko 16,5 nie znaczy że będzie taniej tylko że będzie drożej ale troszeczkę wolniej. Dezinflacja to będzie jak będziemy mieć na minusie inflację co ostatni raz miało miejsce za złego Tuska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@KornKid: dezinflacja to spadek tempa inflacji. To o czym ty piszesz to deflacja

@Dakkar: Nie wiadomo o czym bredzi pisowska "specjalistka", bo mówi o realnym spadku cen, więc chyba jednak o deflacji.
@pansmek: i tak siedzę sobie przed komputerem w wynajmowanym mieszkaniu i zastanawiam się gdzie w moim 32 letnim życiu popełniłem błąd, skoro ja po latach pilnej nauki, po studiach, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym siedzę sobie tutaj i próbuję zorganizować budżet by na wiosnę wystarczyło mi na zakup opon i wymianę oleju w aucie, a tymczasem, tam na państwowym stołku, w ministerstwie finansów siedzą ameby, które nie znają podstawowych pojęć, które ja
@pansmek: można się śmiać z głupoty ale kiedy człowiek sobie uświadomi, że to są ludzie, którzy nami rządzą, którzy mają kreować np. naszą gospodarczą rzeczywistość, to jest to cholernie smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)