Wpis z mikrobloga

@mjfotocompl: Imponująca kolekcja. Sam zacząłem w zeszłym roku zbierać. W Mavele i superbohaterskie DC raczej nie pójdę, bo średnio mnie to jara, ale mam trzy z Batmana (Zabójczy Żart, Trzech Jokerów i Świat - choć ten jest taki sobie). Nie wiem co jeszcze warto przeczytać z Nietoperzem. Możesz coś polecić? Widzę, że masz Lucyfera, ale where Sandman?
@mjfotocompl: Piękny ten grzbiet serii DC z grafiką Alexa Rossa! Kto jest twoim ulubionym artystą, tak przy okazji?@JanPaweldrugizajumalmi_szlugi: Też się interesuję i mnie to imponuje.
@mjfotocompl: Mam nadzieję, że w końcu wprowadza oficjalny rejest pasji i nazywać się pasjonatem będzie można tylko z licencją, bo teraz to sami amatorzy co myślą, że wystarczy coś po prostu lubić i zbierać.
@zdjecie_z_wenszem przeszklone drzwi :)
@Barto_ nie skończyłem, nie wyceniam. Cieszy oko, spełnia trochę marzenia. Można sprawdzać po historii zakupów, ale po co, na pewno @Dietetyq pisał za małą kwotę.
@gig888 @CynicznyDlugouch @Bozar86 @lsrrdc @Odczuwam_Dysonans dzięki!

@Ramboobambo @zdzi Billy z ikei, półek nie da się obrócić. Będę i tak zmieniał kiedyś, bo to płyta wiórowa tylko, mógłbym same 40cm wstawić, ale szkoda miejsca.


@FaterAnona1 większość chyba stoi, ja poszedłem o krok dalej, nawet