Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pelikan-z-wykopu-lvl99: dostanie kolbą po plecach i kop w mordę to i tak łagodnie patrząc co ruscy #!$%@?ą na Ukrainie


@muskutanin: jak by mnie mieli wysadzić albo zastrzelić to brał bym w ciemno kopa na ryj.
z drugiej strony zachowują się nieładnie. ale widziałem, jak ruski dowódca gorzej lał ruskich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@cieciowy: jakie nieładnie xd ludzie ogarnijcie dupę. To są najeźdźcy, ukry i tak są łaskawe ze im nie podzynaja gardeł dla zabawy tylko wymieniaja za swoich. Żadnej litości dla tych ku.rew.

To zwykle kacapsko nie nadające się do zachodniej cywilizacji, trzeba wybić
@muskutanin: Wydaje mi się, że on mówi "z raboty zabrali". W Moskwie na przykład podjeżdżały mobilne wojemkomaty pod budowy i brali jak leci wszystkich imigrantów, bez sprawdzania. A tam też nie tylko Buriaci a też sporo obcokrajowców (Kazachów itp.) do pracy przyjeżdżało... I doliczali ich oficjalnie do poboru moskiewskiego, żeby wypełnić normy.
@Mi-24: Przecież tutaj to mają przedszkole. Te knury z nagrania gdyby najechali Polskę to odemnie by na dzień dobry kolbą w ryj dostali. Takie subtelne przywitanie orków.