Wpis z mikrobloga

@RazDwaOsiem: mam nadzieje że ferrari #!$%@? Łaszczykowi, żeby tym sportowcom dupska popękały i już sie #!$%@? od tych freaków. Pomijając że mu pokazali filmik w którym dla beki Amadi wiatrakuje na poczatku
  • Odpowiedz
@RazDwaOsiem: nie znokautuje go w stojce, nie ma szans. Denis ze szpilka juz cepy walil gdzie szpilka jest znacznie wolniejszy od laszczyka a je balansem ciala unikal. Ale jestem zdania ze laszczyk przegra, bo amadi go obali i masa juz wtedy zrobi swoje. Ze chyba laszczyk bedzie potrafil bronic obalen, ale w to nie wierzę. Dla mnie wygrana amadeusza w parterze i tyle. Ludzi juz calkiem poodklejało że myślą że bokser
  • Odpowiedz
Ludzi juz calkiem poodklejało że myślą że bokser przegra z ulicznikiem.


@asdfiksowy: Siła ciosu tu jest ważna. Łaszyk jedyne co ma, to napompowany rekord którego i tak nikt w zawodowym boksie po za Matim "El Kopyto" Borkiem nie traktuje poważnie.
  • Odpowiedz
@RazDwaOsiem Adamek, czyli typ, ktory uwaza, ze w Polsze jest kryzys,.bo Buzek zamknął kopalnie xD Wg niego na Ukrainie jest wojna domowa. Zwykly smiec i mam nadzieje, ze dupa peknie temu plugawemu materialiscie jak Łaszczyk dostanie na łeb.
  • Odpowiedz
@Pryshlyak: zapomniales dodac, ze uwaza ze kobiete raz na jakis czas trzeba #!$%@?, bo inaczej glupieje, i ze jego corki moga sie zadawac tylko z chlopakami, ktorych on im wybierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: To chyba inną walkę oglądaliśmy? Szpilka unikał ciosów Denisa? Pod koniec walki załączył swoją sztandarową technikę blokowania ciosów głową. Gdyby nie ta kontuzja, to Denis by to wygrał.
  • Odpowiedz