Wpis z mikrobloga

@grzybki_w_olejku_i_pomidorkach: obejrzałem kawałek tego lajta ze Skody i wydaje mi się, że Mexicano jakiś taki podenerwowany deko, przeklina częściej. Może coś się wydarzyło dlatego nagle o Kononie zaczął mówić? Sentyment sentymentem, ale ja mu tam powrotu do pijaństwa nie życzę. Niech se tam żyję w tych Suwałkach. A na zasadzie urozmaicenia faktycznie mógłby czasem zajrzeć na Szkolną i nakręcić z łapy kilka filmików. Tyle, bez dorabiania ideologii.
@bbbbbbbb: Chyba muszę coś wyjaśnić :)

1. Jeśli 207 się tam pojawi, to tylko i wyłącznie za zgodą Sławka. Jeśli będzie coś wrzucał, to tylko i wyłącznie materiały zaakceptowane przez Sławka. 207 się nikomu nie postawi, bo silny jest tylko wobec własnej matki, przed każdym innym jest obsrany.
2. Ten „Czarny” za całokształt powinien być zawsze jechany - bez litości.
Myślę, że Rudy nic by nie zrobił bo co może?

@bbbbbbbb: Razem z Aronem nagadać Knurowi na Meksyka? Przecież literalnie w ten sposób Menel wyleciał ze Szkolnej xD
@Zwanek: OK, ale weź pod uwagę, że Rudy teraz ma pod górkę. Szkolna zdycha bez Majora i potrzebuje nowych bodźców. Wydaje mi się, że w obecnej sytuacji siedziałby cicho razem z psem Aronem.
@bbbbbbbb: Siedziałby cicho jak by się z Menelem dogadał, a w takiej sytuacji jego powrót niewiele by zmienił. Niezależny Meksyk niestety by był dla Rudego zbyt niebezpieczny, bo by wiele niewygodnych rzeczy wypłynęło.
Generalnie chciałbym żeby wrócił na własnych zasadach - decentralizacja i poczucie alternatywy dla Konona wyszłoby wszystkim (prócz ekipiy rudego śmiecia xD) na dobre - ale się raczej nie łudzę że są na to jakiekolwiek szanse. Każdy niezależny redaktor,
@bbbbbbbb: nie bardzo rozumiem po co ratować trupa? Ani tym bardziej jakby miał dokonać tego zakłamany menel, który teraz udaje poważnego pana w okularkach i chciałby tylko nagrywać zamiast być aktorem i statywem w jednym? To się nie uda a dobra szkolna już nie wróci.
@bbbbbbbb: Rudy zrobiłby jedną prostą rzecz - wydał swojemu ex-służącemu andrzejewskiemu polecenia i wytyczne, jak mają wyglądać nagrania. Menel współpracował z nowakiem co najmniej od 2019 roku, a wywalenie go ze szkolnej było moim zdaniem karą za podkradanie pieniędzy (jak to zwykle ma on w zwyczaju).
Niezależny Meksyk niestety by był dla Rudego zbyt niebezpieczny, bo by wiele niewygodnych rzeczy wypłynęło.


@Zwanek: No ale co on mógłby wtedy zrobić, żeby zapobiec tym nagraniom? Aron miałby go zastraszyć, pobić, wywieźć do lasu?
@bbbbbbbb: Pod batuta bielszczaka? Nigdy w zyciu. Bez cenzury ten konflikt mialby szanse uratowac uniwersum w jakims stopniu, ale do tego potrzebujesz jareczka ktory nie jest sterowany przez ulańca i nie udaje trzeźwego.