Wpis z mikrobloga

na ch.j to konto premium kupowałem jak prze 50% PL nie mogę nic zrobić....


@Witson: Musisz wyłączyć opcje serwerów z regionu EU, bo przecież to logiczne że Polska ma lepsze połączenie na rosyjskich i z USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jeszcze wydałeś na to prawdziwe pieniądze to miej wyrzuty tylko do siebie, bo Gajin już od dawna sygnalizuje że nie zamierzają tego naprawić. Internet mobilny? :)
@Witson: Też mam internet mobilny. Odpowiadają mi na supporcie że to wina mojego dostawcy, ale jakoś nie mam takiego problemu przy łączeniu się z innymi rejonami, oraz po tym jak ponownie wejdę do bitwy z której zostałem automatycznie wyrzucony z powodu "braku połączenia". Mam tak już od ponad roku, ale nic się tu nie zmienia na lepsze, a w czasie eventów bywa jeszcze gorzej.
@Witson: @filip8192: ja najbardziej lubie jak mam PL tak na kilka procent, że niby gra się normalnie ale ma się np. takie akcje, że leci za wami typ i ciągle się go obserwuje, aż tu nagle gra stwierdza, że hej typ odpalił pocisk ale zapomnieliśmy Cię powiadomić i rakietka materializuje się 100m za mną z taką smugą za sobą wykonaną z prostej łamanej między tobą a samolotem wroga.
@Witson Też przez długi czas się z tym szarpałem i też byłem przekonany że z netem wsio spoko do czasu aż wziąłem dla kobity światło do domu pod netflixy ... Wszystko na raz leci a z grą na PC żadnych problemów znanych wcześniej. Przy eventach czasami coś tam chwilę świruje ale tak to zapomniałem totalnie o jakichkolwiek lagach itd. te 70 zł miesięcznie to wielki #!$%@? za ten blogi spokój