Wpis z mikrobloga

czy to "normalne" że chce mi się rzygać jak widzę całujące się osoby homoseksualne?
czuję odrazę, jak na myśl o tym co zostawiam w kiblu po dwójce...

żebym nie był źle zrozumiany: mówię jedynie co czuję i nie wiem co z tym zrobić

do wpisu skłoniło mnie to https://www.wykop.pl/wpis/70018677/#comment-248725919

#homofobia #mirkowyznania #lgbt #danielmagical #patostreamy
Pobierz roomcayz - czy to "normalne" że chce mi się rzygać jak widzę całujące się osoby homos...
źródło: comment_1673815075NhCJUQkVGg6v08vKL41nhd.gif
  • 8
@roomcayz Kwestia gustu, jedni tak mają, inni nie mają. Byle przez ten pryzmat nie traktować inaczej samych zainteresowanych, przecież Tobie nikt się nie karze całować.

Mnie brzydzą na maksa pająki, ale nie miałbym problemu, żeby mój przyjaciel był hodowcą pająków. Po prostu poprosiłbym go, żeby zajmował się nimi z dala ode mnie.
@kondziu96 moim zdaniem każdy ma prawo do własnej skali poczucia obrzydzenia, kogoś brzydzi srający pies a kogoś nie i to jest ok. Dla mnie seks dwóch mężczyzn jest obrzydliwy i celowo go nie oglądam, ale nie oznacza to, że zabraniam tego komuś innemu.

Całujący się heterycy też mogą być w tym obrzydliwi co zresztą potwierdziły nagrania z nocy sylwestrowej na Polsacie. Pozwólmy aby ludzie mieli wolność co do tego co im się
czy to "normalne" że chce mi się rzygać jak widzę całujące się osoby homoseksualne?

Nie. Myślę, że to niemoralne. Po prostu nie przyzwyczaiłeś się do tego widoku. Gdybyś wiedział takie sceny częściej, to nie miałbyś z tym problemu.