Wpis z mikrobloga

@strike_lucky: Usuwanie komentarzy i czarnolistowanie bardzo ładnie pokazuje, jak Cię boli, że wykopki miały co do niej i tej relacji rację xD Tak to jest, jak się patrzy u kobiety tylko na wiek i na to, żeby tym chwalić, cierpisz na własne życzenie. I ciekawe, ile jeszcze wpisów wrzucisz, zanim się zorientujesz, że ten związek nie ma sensu.
  • 6
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker proszę o rozwinięcie, o czym była drama, bo chyba coś mnie ominęło. z tego, co widzę, to @strike_lucky jest w jakimś toksycznym związku, w którym różowa wpędza go w poczucie winy z byle powodu (zła szakszuka), co odbija się na jego samopoczuciu, ale używa mechanizmu racjonalizacji, stwierdzając, że każda baba taka jest xD ale nie wiem, czy coś poza tym jeszcze było xD
  • Odpowiedz
z tego, co widzę, to @strike_lucky jest w jakimś toksycznym związku, w którym różowa wpędza go w poczucie winy z byle powodu (zła szakszuka), co odbija się na jego samopoczuciu, ale używa mechanizmu racjonalizacji, stwierdzając, że każda baba taka jest xD ale nie wiem, czy coś poza tym jeszcze było xD


@larine: no gość się związał z 12 lat młodszą nastolatką i wszedł jej pod pantofel a teraz właśnie sobie racjonalizuje,
  • Odpowiedz
@larine: Cała historia zaczęła się od tego, że OP, mając niecałe 30 lat, zarywał do 18-latki, ciągle się tym tutaj chwalił i opisywał spotkania z nią. Opisy bywały żenujące, a jeśli ktoś zwracał mu uwagę albo krytykował różnicę wieku, to był przez niego wyzywany od starych zazdrosnych p0lek. Niedługo potem zaczął opisywać jej różne odpały, wykopki pisały, że baba nienormalna, no ale dalej z nią jest i co jakiś czas wrzuca
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker @rybsonk dzięki :D ci sami mężczyźni, którzy naśmiewają się z naiwności p0lek, które latają za chadem tylko dlatego, że ma dobre geny, pakują się w równie toksyczne relacje z juleczkami, tylko dlatego, że są znacznie młodsze. Psychologia wykopu :D
  • Odpowiedz
  • 0
między nami jhest 9 lat różnicy, odrazu mogłaś polecieć i powiedzieć że ja już prawie na emereturze zarywałem do gimbazy


@strike_lucky Że tak powiem, różnica wieku w tym związku okazuje się być najmniejszym problemem. xD
  • Odpowiedz