Wpis z mikrobloga

Macie jakieś rady/taktyki na grę F16 z takim zastrzeżeniem że jedyne co mam odblokowane to flary

Bo będąc szczerym gra mi się dość ciężko, szybko zużywam flary (nastawiłem sobie priorytet flar) bo wszystko w okolicy wali setką pocisków, a jak próbuje manewriwać to zaraz jakiś mig 29 się przytelepie z prędkością światła.

Btw pociski z premkowego miga 23 to są naprowadzane chyba siłą magii, zrzucam flary wyłączam dopalacz manerwuje a te rakietki i tak jak po sznurku lecą w moje dupkso xD

#warthunder
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MatPL1122: ostatnio coś się zmieniło z tymi AIM-9L i R-24T. Żeby napewno cię wymineły musisz nie tylko wyłączyć afterburner ale i ściągnąć przepustnice poniżej 90%. Ja już chce mieć pewność i ściągam do 50% XD
@MatPL1122 kupiłeś eksperta? Taktyki na tym burdelu gorszym niż AB na rezerwach są w #!$%@?ę wsadzić. To nie turowa strategia tylko real time shooter. Na podstawie tego co się dzieje podejmujesz akcję. Jak latasz na 1 linii to zbierasz rakiety na pysk, jak latasz z tyłu to albo skończysz jako pożywka dla kilku przeciwników albo #!$%@? zdążysz zrobić w bitwie. Cały myk polega na tym żeby wyczuć moment co nigdy nie daje