Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do niebieskich pasków, ale różowe też mogą się wypowiedzieć w temacie. Co uważacie i myślicie o związku chłopaka z dziewczyną, w której to dziewczyna jest 5 lat starsza od chłopaka? Konkretnie to on 24 lata, ona 29. Jak ogólnie rozpatrujecie taką różnicę wieku, nie przeszkadzałoby to wam?

Dodam jeszcze, że po samej dziewczynie nie widać zupełnie by miała 29 lat, śmiało na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że są rówieśnikami.

#zwiazki #relacje #milosc #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 21
@Patrox: To jest nietypowe, ale zależy od ludzi, ja akurat jestem mało obiektywna w tym temacie, bo zawsze leciałam na młodszych chłopaków xD Jak dziewczynie ta różnica nie przeszkadza (bo kobiety różnie do tego podchodzą) i dobrze się rozumiecie, to w to idź, zamiast patrzeć na liczby, ludzie są różni.
@TrzezwyIrlandczyk: 24 lata to zakończenie studiów i witamy w "#!$%@? do końca życia". Z roku na rok różnice będą się zacierać. Największym problemem jest imho kwestia dzieci.
Reszta albo wypali, albo nie, tak jak w każdym innym związku.
@Patrox: byłem 1,5 roku w związku z kobietą 11 lat starszą. Ona chciała młodszego a mi ona się podobała, w sumie dzisiaj można o tym związku powiedzieć FWB i chwałę sobie ten związek. Oboje dla siebie byliśmy odskocznią od naszego normalnego życia. Czy uczucie było - tak, czy można było nazwać je miłością chyba nie. Było nam dobrze, bo miło spędzaliśmy czas. Rozeszliśmy się bez żadnej dramy, przez długi czas jeszcze
@Patrox: A co do Cie ... przepraszam, co do koleżanki. Życie jest jedno, trzeba je przeżyć, zamiast przesiedzieć w piwnicy. Zatem nie będąc lekkomyślnym, trzeba żyć i podejmować decyzje, nie bojąc się robienia błędów.