Wpis z mikrobloga

Pierwszy dzień po przesiadce na twarde Nidecker Index (flex 10/10) i wiązania Bateleon Astro* (8/10). Wcześniej (20 lat) buty z mocno średnim flexem i wiązania też. Deska od 8 lat Jones Flagship (8/10). I spore zaskoczenie :)

Oczekiwałem szoku po przesiadce, zabetonowania, nauki kontroli deski na nowo i przede wszystkim, że będę musiał odejść od jeżdżenia po 7-8 h na dzień w tak sztywnym wymagającym secie. A jest zajebiście. Wiązania tłumią, buty są responsywne i mimo twardości wygodne. Spodziewałem się, że będę często leżał, bo przecie wysoka twardość mniej wybacza, a tymczasem obyło się bez chocby większego zachwiania. Sprzęt gładko robi to, co chcę, a butom jednak daleko do skorup jakie miałem na sobie, jak jeździłem na #narty

Zawsze poza puchem i sztruksem lubiłem zabawę w ujeżdżanie muld ;) i ten set o dziwo też się do tego nadaje.

Od -2 do -10 stopni dziś. Pierwsza połowa dnia bez świeżego opadu, końcówka z opadem. Wyjeżdżone 7 h.

@gtk90 polecał mi do Flagshipa wiązania Rome Katany (jeszcze raz dzięki :)), ale w ostatniej chwili dostałem taniej bliźniacze Bateleony Astro. Obecnie Rome i Bateleon to właściwie teraz i tak Nidecker.

#snowboard
Pobierz Draay - Pierwszy dzień po przesiadce na twarde Nidecker Index (flex 10/10) i wiązania...
źródło: comment_1673800906uE6w4sKeiPUpupocuJyDts.jpg
  • 3