Wpis z mikrobloga

@RzutKamieniem: czyli max nie jest taki boski jak niektorzy tuta piszą tylko sie denerwuje jak kazdy normalny czlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Niech sprobuje sezon w Willimasie 2019 albo w Ferrari gdzie sam zespol cie Grande Strategią sabotuje, a nie cieply red bull gdzie wszyscy sie go boją bo pan max bedzie krzyczeć i nie przepusci meksykano raz czy dwa bo to uwłacza jego godnosci . Gdyby
@RzutKamieniem: nie jestem fanem Verstappena ale ma tutaj rację. nie po to chłop się przygotowuje, dostosowuje swój wolny czas między sezonami na konkretne wydarzenie, żeby potem męczyć się serwerem o który mogli zadbać organizatorzy. w dosadny i konkretny sposób i bez wulgaryzmów opisał co go boli, bo takie rzeczy pod patronatem Le Mans nie powinny mieć miejsca.
@Referentdsniezgodnosci: właśnie zastanawiałem się przez moment, który to sim ale gdy Max zaczął wymieniać napotkane problemy to byłem pewien, że to ten cudowny rFactor 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeździłem tam już wyścigi endurance i jeśli ktoś jeździ tam z presją na wynik, w 100% go rozumiem i popieram w tym wypadku.
@Referentdsniezgodnosci: Ludzie którzy z jakiś tam powodów nie lubią któregoś kierowcy ładnie ubierają w słowa możliwość powyśmiewania się z typa którego nie lubią. Taki na przykład degenerat barrek zawszę będzie pluł na Maxa, chianski zawsze będzie walił konia do Ferrari itd.

Na tagu nigdy nie było kierowania się faktami tylko - tego lubię "bo tak" a tego nie lubię "bo tak" i fakty nic mnie nie obchodzą.