Wpis z mikrobloga

Tez byscie szukali willi za $400/500 dolków przy takich zarobkach i płakali nad utratą karty sd i odejmowali sobie od ust?


@B12477: Jasne, że tak. Po co przepłacać. Jeden przy takich zarobkach wyda wszystko w 3 dni a inny odłoży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W dolkach: $3040+


Czyli jakby przykleszczył się u rodziców Twaroga i by żyli na minimum, bez jedzenia w knajpach (chociaż wydaje mi się, że ucięcie samych restauracji i leków na nadciśnienie by wystarczyło przy życiu w gołębniku), to przez rok by kupili pewnie dom na własność, a kredyt przy jego zarobkach to w ogóle by dostali z palcem w dupie. Dlatego Kiszonka zamiast lokować kapitał choćby we własnej nieruchomości to woli przepalać
@darth_invader: ja wiem ze to nie jest jakos duzo na trzy osoby (on podatku raczej nie placi wiec brutto=netto) ale on tyle nie ma, nie ma szans. Przeciez to widac po zakupach, wybieraniu najgorszych domow etc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@B12477: mowa o dwóch pensjach minimalnych netto, z czasów gdy byl w Polsce. Tak 2500zl to nie jest wcale tak dużo i tłumaczy to, czemu ciągle stara się otworzyć jakiś biznes. Bez tego finanse się nie zepna ;)