Wpis z mikrobloga

mam thinkpada z vegą 8 i jak dłużej przeglądam memy na 9gagu to sterownik się wysypuje,


@AbyssWatcher2137: no też mam apu amd i nie mam zadnych problemów (był problem ze #!$%@? windowsem który sobie chciał instalować jakiś sterownik z dupy wzięty, ale to mu z jądra wybyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damienbudzik: No włączyłeś super resolution, czyli upscaling i masz więcej fps. Nie ma w tym żadnych czarów.

Co prawda teraz używam karty nvidii, ale wcześniej miałem rx 570 i też nigdy nie miałem żadnych problemów ze sterownikami, no ale jednak sporo ludzi piszę, że mają cały czas jakieś problemy, także coś w tym musi być.
@damienbudzik: Prawda taka że Adrenalin AMD jest lepiej dopracowany od GeForce Experience który jest w połowie reklamą Nvidii. Same sterowniki to jednak rzadziej Nvidi udaje się je #!$%@?ć no i potrafią je poprawić kolejnego dnia

Swoją drogą zajebisty deal kupić sobie 3090 aby oglądac reklamy pomiędzy ustawieniami a finalnie ten software wyłączyć na stałe bo w zasadzie można ustawić wszystko z poziomu gry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damienbudzik: Fanboye Zielonych cisną, a ich Control Panel wyglada zywcem wyjety z 2003 roku. Od 15 lat mam AMD i nigdy nie mialem problemu z niczym, to samo tyczy się kart nvidii które posiadałem. Myślę że problemy powoduje sam system i zawalenie go syfem i dziwnymi programami jak "przyspiesz swoj komputer"