Wpis z mikrobloga

@Przegrywex: kilka milionów może nie, w filmie boxdela wspominał ile kosztowała promocja itp, ale myślę że trochę ponad milion na czysto wyjdzie. Chociaż patrząc ile losów na live się kręci to może masz rację.... No ale wykopki i tak mówią że ustawka i wygra sąsiada szwagra brat
@Ruffian89: @Kowalek98: Kurs jest teoretycznie, no jak sprzedał 1,000,000 losów, a ty masz 1 los, to kurs jest 1:1,000,000 czyli u buka byś miał 40,000,000 pln (jakby nie było ograniczeń) Również wtedy jest 40 mln do przodu - podatki i cena autka.
Nitro sprzedał 57,000 losów na M2, bez żadnej praktycznie promocji tylko w paru filmach ledwo o tym wspomniał, to daje 2,000,000 pln brutto. Myślę że Budda zrobi lekko
@Ruffian89: Łykaj dalej propagandę buddy. Jaka promocja go kosztowala, skoro wrzucał to na swoje media? Ze niby liczy koszty promocji jako wyjazd do Norwegii, ale przecież z tego ma odcinek ze sponsorem. Łykacie jego #!$%@? tak mocno..
@eurphie: ja nie bronie buddy. Wiadomo że zarobi ale nie rozumie #!$%@? o ustawkach itd. nie kupiłem żadnego losu, po prostu go śledzę w socialach. Choćby zarobil z kuponów 5 baniek to co z tego jak na czysto zostanie 4 ?
Niech #!$%@? zarobi i 10 baniek. Losowanie jest legitne, ja nie mam co do tego złudzeń. A za resztę zarobionej kasy, narobi takiego kontentu żeby wszystkim Januszom z wykopu dupy pękły.