Wpis z mikrobloga

O #!$%@? ALE SKISLEM XDDDDDD
1. Spawanie to moje hobby gościu, lubie ta prace, dlatego ja wykonuje.
2. Mam dyplom i mam tez technika informatyka, potrafie na przykład nie #!$%@? głupot wszem i wobec ze blokuje wykop na przeglądarce a potem dalej tu wchodzić i pisać.
3. Spawarka pod tiga jest bardzo, bardzo, bardzo drogim urządzeniem o wartości mniej wiecej takiej, jak wszystkie twoje narządy wewnętrzne na czarnym rynku, a taki gosc jak Ty, nie ogarnie nawet jak ją włączyć, nie mówiąc już nawet o użyciu, albo chociaz nie zrobieniu sobie krzywdy. To na czym pracuje kosztuje mniej wiecej tyle, ile nowa Dacia z salonu.
4. Pracuje tam, gdzie mam ochotę, a Ty bedziesz musial się pojawiać tam, gdzie być ochoty nie masz.

Mogłeś się zamknąć, ale oczywiscie, twoja dupa musi być wyżej niż dupa sąsiada, bo jesteś typowym polaczkiem w kawalerce na kredyt na 30 lat i boli Cię, że komuś jest w życiu lepiej, mimo że ma oddzielne zdanie.Także pod koniec lutego, kiedy bede w polsce, jeszcze przed wizyta w domu ( swoim, nie na kredyt, plebs tak żyje niestety) za te oszczerstwa pod moim adresem które wypisywałeś, spotkamy się na sali sądowej. Jeszcze w Danii zdalnie wniosę o ustalenie Twoich danych osobowych, później wytoczę Ci proces cywilny o zniesławienie mojej osoby w internecie. Usuwaj do woli, wszystko zarchiwizowałem na webarchive a do tego mam screeny, wraz ze swoim profilem na hejto gdzie otwarcie świece danymi na swoj temat.

Poświęcę dniówkę na pozew i prawnika, ale ci udowodnię, że kłaniać to się będziesz Ty, panu/pani sędziemu, mecenasowi, a nawet przed ochroniarzem zdejmiesz kapelutek, zapewne wygram 300zł, ktore trzeba ci bedzie rozłożyć na raty, ale TY będziesz musiał poświęcić swój czas i nerwy, by tam być i w końcu przed kimś się pokornie skłonić i uznać wyższość kogoś nad sobą.
Do zobaczenia jeszcze w tym roku, @problemat
Pobierz no-nie-moge-z-tym-typem - O #!$%@? ALE SKISLEM XDDDDDD
1. Spawanie to moje hobby goś...
źródło: comment_16737899728GFfWftnvL60KTXjqgQHML.jpg
  • 10
3. Spawarka pod tiga jest bardzo, bardzo, bardzo drogim urządzeniem o wartości mniej wiecej takiej, jak wszystkie twoje narządy wewnętrzne na czarnym rynku, a taki gosc jak Ty, nie ogarnie nawet jak ją włączyć, nie mówiąc już nawet o użyciu, albo chociaz nie zrobieniu sobie krzywdy. To na czym pracuje kosztuje mniej wiecej tyle, ile nowa Dacia z salonu.


@no-nie-moge-z-tym-typem: o #!$%@?, toż to fortuna, myślę że trzeba być kimś, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawban: jakiś agresywna zielonka, której dupa pękła o komentarz na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawnik będzie miał polewkę jak przejdzie z tym do niego, ale kasę weźmie, tak oczywiście złożymy pozew, nic jednak nie gwarantuje, sprawa nie będzie taka prosta... ( ͡ ͜ʖ ͡)