Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
ZOSTAŁEM MILIONERKĄ JAKO FACET
Brzmi dziwnie nie? Tak niestety jest. Na początku grudnia zainteresowałem się ewhoringiem, tak z czystej ciekawości. Nie wierzyłem za bardzo w to, że z tego są jakieś pieniądze i zrobiłem sobie konto na gg. Okazyjnie udawało mi się zarobić 30zł, no maksymalnie 50zł za napisanie jakiegoś roleplayu. Dorabiałem sobie tak na różne głupie wydatki jak jakaś gierka na steamie i jakieś inne pierdoły. Nie traktowałem tego poważnie, miałem prackę w której dobrze zarabiałem i z nudów czasami tak siedziałem na gg i dorabiałem oglądając na drugim monitorze streama.

ESKALACJA
Na Twitterze natknąłem się na znaną tutaj kiedyś mirabelkę, kiro.jpg. Zarabia ona na findomie (XD) czyli ogólnie dominuje stulejarzy biorąc od nich kaskę. Interes na GG rozkwitał, były momenty że w ciągu godziny zarobiłem 300zł (i to z jednego typka, podawał kody blik a ja zamawiałem sobie dywaniki i płyn do spryskiwaczy do samochodu XD). Na twitterze zrobiłem konto, i wstawiałem fotki lasek. Na internecie pełno jest „ewhoring girl pack”. Wrzucałem stópki i w pewnym momencie ogarnąłem, że pijąc kawkę przed pracą zarobiłem tyle co mam dniówki XD. Z pracy zwolnili mnie na początku stycznia – praca na magazynie w Niemczech a zapotrzebowanie na ludzi spadło.

WTF
Od początku stycznia z nudów #!$%@? posty na Twitterze i gram w gierki. Mam 3 konta na TT, dwa na gadugadu, jedno na snapie. Jestem w #!$%@? leniwy a i tak wyciągam z tego w #!$%@? kasy. Znalazłem inną prackę na 3 / 4 etatu w DE więc też sobie tam zarabiam, ale #!$%@? to jest #!$%@? bo ja siedząc przed kompem mam w #!$%@? kasy. W załączniku dodam screen arkusza z excela, prowadzę go od początku stycznia, i bierzcie pod uwagę że ja to robię wieczorkiem przez 2h i z rana przez 2h leżąc w łóżku. Dzisiaj już wpadło 300zł a jest 11 jak to piszę XD

CZY ŻAŁUJE?
Ani troszkę. Zawsze twierdziłem że gdybym urodził się kobietą to zostałbym milionerką w ciągu roku xD. One tak zarabiają na życie, taka kiro.jpg przecież dostaje macbooki w prezencie (polecam jej TT sprawdzić). Mam w dupie, że się szmacę czy coś. Na końcu to ja mam kasę za zwyzywanie typa od śmieci i wysłanie stópek. Zastanawiam się ile do końca stycznia wyciągnę i ile w lutym zarobię.
#!$%@?ć stulejarzy, nie wierzyłem w to że rynek jest tak #!$%@?. Ludzie płacą za nic dlatego bo masz cipę. I ja na tym korzystam.

#przegryw #femdom #findom #zarabianie #protip #rozowepaski #wtf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3e07801f4c80d1901973e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
ZOSTAŁEM MILIONERKĄ JAKO FACET
Brz...
źródło: comment_1673789871dJc6FjW2NkEowCYvECwhkg.jpg
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jak Tu to robisz, przecież nie możesz rozmawiać głosem bo jesteś facetem. No nie gadaj że tylko pisanie. I jak to przeciętnie wygląda, taki dzień gdy wpadają Ci te 50/30zl?
I wiesz jeszcze ta jedna kwestia. Jak milionerem? 500zl dziennie, to jest 15k mies czyli 180k rocznie.
@interpenetrate: Zaloguj się na dowolny chat jako kobieta, a zobaczysz, że to jest możliwe (nawet jeśli OP baituje) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, że wokół tej niedostępności można zbudować narrację całą. Jakieś OnlyFans i kamerki są na wyciągnięcie ręki dla każdego, dla mas. A tutaj ktoś znajduje wyjątkową dziewczynę, która jednak się wstydzi, że znajomi poznają jej sekret... I zabawa się kręci, a adorator czuje
@GoddamnElectric: smutne że po drugiej stronie tego siedzi piwniczak z nadzieją na dziewczyna i jakiś uśmiech szczęścia tylko dlatego bo ma nierówne szansę nie z jego winy a tu sępy się zleciały. Jedno to że OP nabija w bambuko nie pochwalam nie demonizuje, ale drugie że kurde, trzeba się pozbyć pewnej dozy rigczu jednak żeby z takimi osobami konwersować i I'm wciskać kit na porządku dziennym nie