Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zapewne malo jest rozowych paskow powyzej 30 na wykopie ale mimo wszystko zapytam sie.

Czy jakbyscie poznaly przystojnego 40-letniego milionera (taki w dziesiatkach milionow euro) to rzucilybyscie swojego meza lub chlopaka?

Podczas gdy ja zdycham od covid w domu, to moja (niedlugo ex-)malzonka wywozi swoje rzeczy do domu wlasnie takiego milionera. Siedem lat razem jak w piach a ja zostaje chory, sam, zmeczony w Niemczech.

To jest normalne zachowanie? Czy moze jednak przymknęłybyście oczy i trwałybyście w związku z facetem który nigdy tyle pieniędzy nie zarobi, ktory nigdy wam nie da tylu nieruchomości i tylu wakacji i tylu aut.

Co ważniejsze? Stabilna miłość czy nieprzejmowanie sie pieniędzmi na parę pokoleń?

#pytanie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pieniadze #wykop30plus #niemcy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c3655701f4c80d19018b22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 46
Sam sobie odpowiedziałeś - "Nigdy" , "Nie da" . Masz jeden czas w życiu i trzeba go dobrze spożytkować. Nie będzie restartu, więc nie dziw się, że ktoś wybiera szybszą drogę do celu, bo czasu nikt nie zwróci.
To ludziom po czasie nudzi się seks albo przestają bać się samotności?


@choochoomotherfucker: seks się nudzi, a samotność jest lepsza, gdy trafi się na toksyczną, zaburzoną wariatkę.
Wtedy facet nie będzie siedział, bo nie musi.
Gdy dzieci nie ma, to nie trzeba się starać cokolwiek z tego związku wykrzesać.
Rozwód i pa.
OP: @OMGWTFBBQ: Czyli jednak twardy realizm rzadzi prawami zwiazkow? Jak jest szansa ze moge miec lepiej a nic mnie nie trzyma to zawsze zaryzykuje? Serio takie zachowanie tylko powoduje ze zamiast wysmiewac takiego Andrew Tate coraz bardziej sie zastanawiam czy nie ma racji

@CoTwojeToMoje: Tylko ze ani ja anie ty nigdy nie zostaniemy takimi milionerami bo trzeba bylo zaczac od dziadka co mial fabryke w Niemczech w 1938

@
taka glupia rzecz jak dobre spedzanie czasu razem, rozumienie sie bez slowa, zwiedzanie razem swiata, kapanie sie w morzu razem


@AnonimoweMirkoWyznania: dla kobiet to się nie liczy.
Liczy się atencja, kasa, prestiż.

Stary, a głupi ( ͡° ͜ʖ̯°)