Wpis z mikrobloga

#motoryzacja
czy tylko ja mam wrazenie ze sytuacja na rynku samochodow uzywanych jest tragiczna?
obejrzalem okolo 15 aut roznych marek, wszystkie benzyna i powiem szczerze ze zadne auto mimo wysokiej ceny nie bylo w stanie adekwatnym do tejze ceny.
ostatnim hitem bylo auto z grupy vag ktore bylo blizej zlomu niz czegos co sie powinno poruszac po drodze, a wystawione za 11 tys.
  • 7
@Methagen fakt obecny rynek aut używanych w kraju to jakis absurd. Znajoma z pracy szuka auta do 50k z rocznika ok. 2015 w benzynie i praktycznie nic nie ma do wyboru oprócz jakiś zajechanych poboltowych egzemplarzy i trafi się może jakaś paDaćka. W dużej mierze to dzięki polityce naszych pisiorkow, inflacja w kurvę, co lepsze ukry zabrały do siebie bez płacenia cła, a nam został gnój i wodorosty. Albo samochody 2/3 lata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Methagen: oczywiście, że jest tragedia bo większość dobrych aut pojechało na wschód w ostatnim czasie. I nowszych, droższych i tych tanich. A wschód byle czego nie bierze. Natomiast polscy klienci najbardziej wymagający na świecie, sami są sobie trochę winni. Teraz wybrzydasz przy samochodzie a na Twoje miejsce czeka klient ze wschodu. Mam taką sytuację z Superbem z 2018r. Auto zaliczkowane przez klienta z Polski, Ukrainiec tylko czeka na sygnał, że coś