Wpis z mikrobloga

Trochę wydało wbrew kwikowi rózowych że facet 25+ nie ma czego szukac w związkach poza divami, ONS ect, lub startowaniue do młodszej. W malżeństwie facet jest etapem finalnym, gdzie dostaje gówno od życia: ex miał przygody, mąż ma obowiązki, ona się wyszalała, więc teraz tylko pozostało jej gnicie. Ect, ect , ect. I tutaj zwyciężył redpill, ktory jest blisko powiązany z MGTOW. Chłopie, jak zrobisz lookmaksing po latach bycia samemu to lepiej idź w divowe tango, albo zajmij się czymś dla siebie. I tak gówno dostaniesz od przeoranej, starzejącej się baby

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #zwiazki #redpill #mgtow
Pobierz dondonu - Trochę wydało wbrew kwikowi rózowych że facet 25+ nie ma czego szukac w zwi...
źródło: comment_16737764244KIGZaMKIPma55Vv2dtEJZ.jpg
  • 18
@dondonu: Nie rozumiem tego. Imho goście w wieku 30-40 o ile się prowadzą to najlepsze lata, możliwości i dostępność do kobiet. Mając 30lat możesz sobie 20 latkę znależć jak i 40tkę jak masz ochotę. Możesz zdecydować czy chcesz rodzinę zakładać czy resztę życia spędzić na ONSach i przelotnych związkach, a o ile nie masz problemów z jakością spermy to w wieku 40 też możesz spłodzić spokojnie syna. Kobieta tego samego powiedzieć
@dondonu: oczywiście, seks z diwą się nie liczy jako seks, bo każdy to może kupić, to jak masturbacja kobietą

prawdziwy seks i wygryw to gdy jesteśmy w stanie nakłonić kobietę na seks z jej własnej nieprzymuszonej woli, nawet jeśli wychodzi drożej i zajmuje więcej czasu niż pójście na divę
oczywiście, seks z diwą się nie liczy jako seks, bo każdy to może kupić, to jak masturbacja kobietą

prawdziwy seks i wygryw to gdy jesteśmy w stanie nakłonić kobietę na seks z jej własnej nieprzymuszonej woli, nawet jeśli wychodzi drożej i zajmuje więcej czasu niż pójście na divę


@przegryw96: Rozumiem, że jesteś chadem alpha co rucha 10 kobiet dziennie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i same ci wskakują
@przegryw96: Kto co woli. Ja powiem ci, że nawet wole divy od zwykłego związku, bo mając 28 lat jak miałbym słuchać za pół roku, że ma być kredyt i bombelek to już wolałbym związek homoseksualny
@dondonu: Ja nie mam ciśnienia na utratę dziewictwa. Bardziej mi zależy na tym by jakaś kobieta sama mnie chciała, a to jest mało prawdopodobne. A jakbym znalazł jakąś kobietę która chciała by ze mną mieć bombelka to jużby był ultra wygryw (bo nie dość że to gwarantuje zaruchanie to jeszcze związek).
@przegryw96: Tylko, ze ta kobieta powinna nam sie jeszcze choc troche podobac no chyba, ze dla kogos zaciagniecie jakiejkolwiek do lozka to wygryw. Mi kiedys dziewczyna w zasadzie otwarcie proponowala seks, ale niezbyt mi sie podobala. Do tego jeszcze dodajmy silny introwertyzm i lek przed wpadka. Nie skorzystalem z okazji. Moze to byl blad. Chyba jednak wole pojsc do divy 7/10 niz to robic z laska 4/10, ktorej sie podobam i
@slabart12: ja dużej wagi do wyglądu nie przykładam, wręcz przeciwnie, te bardzo ładne kobiety mnie odrzucają, bo zawsze traktowały mnie bez szacunku, już od najmłodszych lat i im ładniejsza, tym większą niechęć czuję
generalnie ja byłbym zachwycony gdyby jakakolwiek okazała zainteresowanie, nawet gruba, czy mega brzydka, z taką czułbym się komfortowo
jedyne wymagania to żeby nie była starsza ode mnie i nie była samotną matka
@dondonu: Typie, po co płacić za divy czy się żenić jak można mieć seks za darmo? Na ONS julka przynajmniej nie liczy ci czasu z zegarkiem w ręku. Tylko trzeba bardzo dobrze wyglądać i tu zaczyna się największy problem.