Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus: dalej nie znamy kontekstu w jakich okolicznosciach sie rozstal z poprzednia i jezeli on wychowuje dziecko to dziwne ze on a nie matka. Jeżeli zostawił tamta sama z dzieckiem to #!$%@? z typa a może to matka zostawiła mu dziecko to co w tym dziwnego ze szuka dla dziecka matki. Widzisz dla przegrywow z wykopu zwiazek z samotna matka to lamus a dla julek z twittera normalna sprawa a w
dalej nie znamy kontekstu w jakich okolicznosciach sie rozstal z poprzednia


@ooopanie: w odwrotnej konfiguracji jakoś incele nie pytają o kontekst rozstania. Tak naprawdę, to cieszycie się, że w niektórych kwestiach jesteście tak samo spier*oleni jak normicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ooopanie: ostatnio ci obrońcy "dzieci" #!$%@?ą do pieca xDDD nie chcę nic mówić, ale 16 latka w Polsce może za zgodą rodziców zawrzeć związek małżeński xD a typ będzie #!$%@?ł, że 18 lat to jeszcze dziecko xD normalnie cyrk
@ooopanie: Osobiście proponowałbym najpierw zwrócić uwagę na to kto pisze takie rzeczy w ogóle, bo to też jest hit. @bartmx17: Tutaj nawet nie oto chodzi, ja jako osoba 23 letnia nie jestem w stanie fizycznie odróżnić takiej 16-18 latki bardzo często i gęsto od mojej rówieśniczki bo często te młodsze wyglądają nawet na starsze. Najlepsze jest to, że ci obrońcy dzieci wielcy myślą iż na cześć powinieneś sprawdzać dowód każdej