Wpis z mikrobloga

Kasę powinno przeznaczać jeśli już to na młodzież.


@czuczer: Na młodzież po to, żeby się wyszkoliła i chciała grać w klubach? Jaki w tym sens? Ja ogólnie widzę całościowy sens płacenia na sport, ale jakim sensem Ty się kierujesz, że młodzieży jesteś w stanie płacić?
@Wykopaliskasz chodzi mi o to że miasto jeśli już to powinno dotować drużyny młodzieżowe i mniejsze kluby miejskie szkolące młodzież. Ale tu też zastrzeżenie nie pierwsze drużyny tych klubów grające w ligach 2-4 tylko faktycznie drużyny młodzieżowe. A nie budowanie stadionów i fundowanie pensji "profesjonalnym" klubom
@macieyy: ha, czy czasem wykopki nie mówili że piłka nożna w Polsce jest popularniejsza niż żużel?
Na mecze żużlowej ekstraligi przychodzi więcej fanów niż na piłkę kopaną.
120 tysięcy i więcej zarabia top żużlowców. A tutaj jakiś kopacz który występuje w filmikach #ekstraklasaboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sport, wyjście na dwór itp its poważnie nie rozumiesz...


@czuczer: No nie rozumiem, dlatego pytam. Nie rozumiem też dlaczego nie możesz normalnie odpowiedzieć. To nie jest żaden atak, przed którym musisz się bronić, tylko zwykłe pytanie.

U dorosłych też to jest sport, wyjście na dwór. Też ma działanie prozdrowotne.
@Wykopaliskasz ale to chodzi o zasianie ziarna i dobrych nawyków i budowanie zainteresowan. Tu mówimy o wspieraniu klubów - jeśli byłby jakiś amatorki klub oldbojów to luz. Chodzi mi o wspieranie piłki profesjonalnej