Wpis z mikrobloga

Od wczoraj źle się czuję... Miło było się dowiedzieć od osoby, którą się broniło całym ciałem, oraz za tą osobą skoczyło by się w ogień, że jestem osobą nielojalną, oraz moje zachowanie jest dziwne, wredne oraz chore...
()

Zapamiętajcie sobie: Jeżeli jesteście od samego początku przegrywami, i płeć przeciwna to zauważy, to odegra niezłą rolę, aby dopiero pod koniec scenariusza powie Wam jakimi naprawdę przegrywami w jej oczach jesteście...

#przegryw #depresja #samotnosc #zycie #zyciejestdodupy #zlamaneserce
Akinori456 - Od wczoraj źle się czuję... Miło było się dowiedzieć od osoby, którą się...

źródło: comment_1673770148lzYBALCyevjqC2Y6l1tfqc.jpg

Pobierz
  • 16
@Akinori456: Przykro mi stary, sam przez to przechodziłem. Cały czas byłem wobec niej szczery i uczciwy, wszystko co miałem jej ofiarowałem. Na koniec mi mówi że ta znajomość ją psychicznie wykańcza i nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu, pomimo że nie potrafiła mi niczego wypomnieć, zawsze było idealnie. Jak się okazało później po prostu pojawił się inny w jej życiu. It is over
@Akinori456: ja po prawie 7 latach nawet słowa nie usłyszałem bo urwała kontakt jak już nie byłem potrzebny. Poświęciłem cały swój czas i zdrowie, żeby budować dalej wspólną przyszłość i jak miałem gorszy okres, to zaczęła szukać kogoś lepszego. Jak stanąłem przed nią żeby mi wyjaśniła czemu mi to zrobiła po tym co ja dla niej tyle lat robiłem, to śmiała mi się w twarz i powiedziała, że już kocha innego
@Akinori456: 99% kobiet to wiadomo co.. i trzeba to niestety w końcu zrozumieć. Ja teraz mam problem z kumplem, który się właśnie zauroczył w jednej i go wyniszczyła. Jak był potrzebny, to było zajebiście.. przestał być potrzebny i totalna wyjebka xD w sumie ja zostałem tak potraktowany w 2021. Na szczęście aktualnie już myślę racjonalniej i ciesze się, że śmieci sie same wyniosły:).
@loczyn: później i tak już miałem czas tylko na pracę i na nią, więc nie myślałem żeby pisać z innymi koleżankami bo nie było mi to potrzebne. Ona pisała zawsze z różnymi kolegami ale nie byłem zazdrosny bo jej ufałem i się z nimi nigdy nie spotykała (chociaż znajomi mnie ostrzegali). Teraz straciłem totalnie zaufanie do ludzi bo nigdy nie zostałem aż tak oszukany i potraktowany jak śmieć angażując się na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Akinori456: @Chce_tylko_byc_obok_Ciebie: @Bitszkopt:
#!$%@? takim na klate. W grach go przynajmniej można było wycelować takiej ze strzelby w łeb i kliknąć myszką, łeb się fajnie rozlatywał na kawałki. W prawdziwości niby też można, ale potem znowu siedzieć X lat w pierdlu z powodu szmaciury to nie wiem, czy warto.

Ja tam się dołączam do życzeń, żeby życie je tak w dupsko #!$%@?ło, żeby skamlały o litość.
@Bitszkopt No nie powiem miałeś zdrowo przekichane... Też miałem dziewczynę, która była zazdrosna o inne julki... No i miała chorobę dwubiegunową... Takie są mega toksyczne, ale moim zdanie najbardziej toksyczne to są takie, które są egoistyczne, samolubne, wyrachowane i wredne jednocześnie... Nie spodziewałem się że spotka mnie takie "szczęście"... dwa razy... Ale cóż, zawsze w życiu miałem, i nadal mam pecha...
( ͡° ʖ̯ ͡°) (
@buczubuczu Nie no ziom... Szkoda czasu i życia na takie jeb*ne c*py... To nie jest tak jak większość ludzi że czas leczy rany... Po prostu czas uczy nas jak żyć z tym bólem i wytrwać z tym bólem tyle, ile jest nam dane żyć...