Wpis z mikrobloga

@art212: masz miernik? sprawdź czy czarny nie jest połączony z metalowymi elementami anteny.

Btw kiedyś miałem auto z teleskopową anteną fabryczną. To był tam jeszcze "piorunochron" miedziana plecionka centymetr szerokości porządnie przykręcona do budy
@Norskee dziwne właśnie - bo potrzebuje tylko siłownik wysuwania i wsuwania. W poprzednim, który miałem podłączony (był za głośny) miałem tylko 2 przewody plus i minus i działał bez zarzutu. Tutaj nie wiem sam już co do czego podłączyć? Czarny do plusa nie działa. Zaraz spróbóje zielony do plusa. Co do sterowania to mam jesxzee 2 wtyki na swoim sterowniku S1 I S2
@art212: są systemy na 2, 3, lub więcej kabelków. Przy dwóch przewodach plus na czerwony i masa na czarny wysuwa antenę, a odwrotnie chowa antenę. Może też tak być, że są dwa przewody a masa karoserii to trzeci „przewód” Przy 3 przewodach jak w twojej antenie masa czarny „karoseria”, czerwony to plus po włączeniu kluczyka (nie cały czas plus 12) i zielony sterowanie. Jak dasz plus 12 na zielony to się