Wpis z mikrobloga

polska dla polakuf!


@dzangyl: I dla Ukraińców, Gruzinów jak i kilkudziesięciu tysięcy muzułmańskich imigrantów którzy dostają rocznie pozwolenie na pracę.
Ale nie dla Rosjan którzy tu kilka lat mieszkają, smutne.
@Koniasz: na szczęście to tylko marzenie nacjolololo. Rosjanie którzy mieszkają tu od lat mogą mieszkać dalej i nikt normalny nie będzie ich wyganiał ani szykanował. Chyba, że popierają zbrodniczy, terrorystyczny reżim kremlowski i robią to publicznie. Wtedy muszą się liczyć z pogardą.
Chyba, że popierają zbrodniczy, terrorystyczny reżim kremlowski i robią to publicznie. Wtedy muszą się liczyć z pogardą.


@dzangyl: Ja uważam że Putin to zbrodniarz i powinien wisieć. A Rosja powinna upaść na ryj za imperializm. Dzięki za pozwolenie na zostanie bo już powoli pakowałem walizki.
Arestowicz się wygadał i mleko się już rozlało. Może się kilka lat po wojnie dowiemy ile zniszczonych cywilnych budynków to wina uszkodzonych pocisków, obrony plot jak i innych tego typu rzeczy


@Koniasz: zapamiętaj rosjaninie to tylko i wyłącznie wina waszej napaści na Ukrainę
Hau Hau. Grzeczny piesek przy nodze chodzisz.


@Koniasz: ale to ty tu pierwszy przylazłeś choć cię nikt nie zapraszał( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chyba, że popierają zbrodniczy, terrorystyczny reżim kremlowski i robią to publicznie. Wtedy muszą się liczyć z pogardą.


@dzangyl: Ja uważam że Putin to zbrodniarz i powinien wisieć. A Rosja powinna upaść na ryj za imperializm. Dzięki za pozwolenie na zostanie bo już powoli pakowałem walizki.

@Koniasz:

To zmieniaj obywatelstwo, musisz się liczyć z tym że w pl i całej Europie jest masa łudź ciętych na kacapow. Więc albo będziesz obrywać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
polska dla polakuf!


@dzangyl: I dla Ukraińców, Gruzinów jak i kilkudziesięciu tysięcy muzułmańskich imigrantów którzy dostają rocznie pozwolenie na pracę.

Ale nie dla Rosjan którzy tu kilka lat mieszkają, smutne.

@Koniasz:

Polska dla kacapow to jest jedynie miejsce wiecznego spoczynku, a nie miejsce do życia xd czego ty pajacu oczekujesz po takiej historycznej wdzięczności z WASZEJ strony.
To zmieniaj obywatelstwo.....


@Seishin: czy w ten sposób wyjdzie z niego onuca? Otóż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) papier łatwo zmienić z mentalnością jest nieco trudniej( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To zmieniaj obywatelstwo.....


@Seishin: czy w ten sposób wyjdzie z niego onuca? Otóż nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) papier łatwo zmienić z mentalnością jest nieco trudniej( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@bombastick:

Oczywiście że masz rację,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bombastick: a w czym problem skoro kolega właśnie napisał że Putin to zbrodniarz a Rosja imperialna do piachu?

@kamilm119: to sobie przejzyj jego profil, to zwykła onuca co grzeje dupę w pl, bo przecież już gazu miało nie być i mieliśmy zamarzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
bo przecież już gazu miało nie być i mieliśmy zamarzać.


@Seishin: xD i może powiesz że ja coś takiego pisałem ?

@Koniasz:

Ziomek ale popatrz ile tu jest komentarzy o jakim charakterze, tu nie ma dyskusji że jesteś bidny poszkodowany, po prostu dla Polaków jesteś kacap, to jest niżej niż karaluch.

Emigruj najlepiej, bo w pl to cię dużo dobrego nie czeka.