Wpis z mikrobloga

No i kolejna Tesla miała wypadek. To na pewno wina FSD!!! Zwolnić Elona...

Pan "reporter": 3 minuty i fajrant, artykuł opublikowany, praca reporterska na dzisiaj wykonana. Ale chwila, coś nie gra. W komentarzach piszą, że to nie Tesla. Ale wtopa! Piszą, że to jakiś tam elektryczny Polstar (w 50% należący do Volvo), czyli to jednak nie Tesla. No to co... zamienimy słowa "Tesla" ze słowem "Polstar" i po sprawie?

Nie, przecież nikogo nie obchodzi jakiś tam wypadek, jeżeli to nie Tesla. W takim razie napiszemy "Car Crashes Into Garage In Lake Forest Thursday". Przecież nie ma potrzeby pisać jakiej marki było auto, prawda?

-------------------

Jak się na to natknąłem w internecie, to myślałem, że ludzie mnie wkręcają. Szybko wygooglałem i faktycznie, artykuł jest:

https://patch.com/california/lakeforest-ca/tesla-crashes-garage-lake-forest-thursday

W linku nadal widać, że artykuł pierwotnie jest o Tesli.

#tesla #heheszki #ciekawostki #elonmusk #humor
Pobierz anonimowy_programista - No i kolejna Tesla miała wypadek. To na pewno wina FSD!!! Zwo...
źródło: comment_1673746398c1Y8tDykJ7dXbjq6wKn1v2.jpg
  • 14
@anonimowy_programista w zależności jak na to spojrzeć polestar to albo 100% Volvo albo 0% Volvo.
Jest to wydzielona elektryczno-wyczynowa część Volvo, a należy w 100% do chińskiego geely.

Od geely kupujemy licencję na platformę izery :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anonimowy_programista: nie sądzę aby to była zła wola, żeby pisać akurat o tesli, że się psuje ale raczej uproszczenie jak w przypadku wielu osób które na auto terenowe mówiły lub mówią jeep, albo na szlifierkę kątową bosch,
Tesla jest najpopularniejszym autem elektrycznym i w swoim otoczeniu też czasem słyszę takie uproszczenie, że ktoś mówi o autach elektrycznych niekoniecznie od Muska, ale mówi o Teslach
W przypadku autora artykułu myślę, że powinien
@bn1776: Jak to nie? Tesla nie płaci za reklamy. Nagłówki o Tesli się klikają, więc dawaj nazwę do nagłówka. Widziałeś kiedyś nagłówek "Kolejny wielki sukces Tesli"? Ja też nie.

Natomiast nie można pisać "Volvo" i "crash" w jednym zdaniu. Volvo słynie z bezpieczeństwa. Volvo płaci za reklamy.
Dlatego nie możemy podmienić Tesla na Volvo. Moglibyśmy następnym razem nie dostać auta do testów albo nie wykupiliby reklamy na stronie.