Wpis z mikrobloga

kto by tam chciał nooba co regulaminu nie zna.


@Supaplex: Znam więc daruj sobie przytyki. 30 dni i blokada to jest śmiech na sali, wystarczy losowa sytuacja życiowa i tracę konto. Tym bardziej że swoje naseedowałem więc przydatny byłem. Nikt się nie zgłosi z inwitką to płakać nie będę, mam inne źródła ¯\_(ツ)_/¯
psu w dupe tyle seedowania


@L3gion: dlatego ja dałem sobie spokój z tymi torrentami, to trochę się stała taka zamknięta sekta psycholi. Bardzo dużo filmów co ja chciałem pobrać i tak miało 1/2 seedy i szło to jak krew z nosa, a zacząłem sobie szukać na necie to luźno 70% tego co potrzebuje znajduję na cda w hd, na dysku google albo jakiś innych stronkach. Pobierasz to w kilka minut i
@L3gion: mi to samo. Nie dość, że mieli problemy ostatnio, że nie dało się zalogować, bo teraz to. Chociaż mi nie za aktywność, a że nic nowego nie pobrałem, mimo że cały czas seedowałem i mega duże ratio miałem. Trochę kpina z tego jest.
@L3gion
U mnie podobnie, 30 dni brak aktywności (nic nie ściągnęłam, cały czas seedowałam..) grudzień, brak czasu plus to, że nie było tego czego szukałam.. miałam konto kilka lat i pyk.. wypad z baru bo nic nie ściągasz ????????‍♀️
Więc jak ktoś poratuje zaproszeniem to będę wdzięczna..
@anekosan: Nie wiem jak załoga będzie rozpatrywać takie przypadki ponownego powrotu na strone. Od 1 stycznia zmienił się regulamin i teraz trzeba pobierać jak na ET. Spróbuj najpierw przez Helpdesk, może uda się odzyskać.