Wpis z mikrobloga

@XNiemcu gra jest grywalna, ale grafika w porównaniu do arceusa spadła na jakości i się potrafi przyciąć

Gdy za długo grasz to występują błędy mimo patchy, więc trzeba brać pod uwagę restart gry raz na jakiś czas

Poza tym to solidna gra w pokemony z semi otwartym światem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XNiemcu: Kupiłem wczoraj i wsiąkłem jak głupi. Świetny gameplay, w końcu jakieś normalne stworki na Switcha. W Pokemonach ogółem mam 3,5k godzin od początków serii, więc wiem, co mówię - warto. Chociaż technicznie i graficznie padaka.
via Android
  • 0
@Shershen Właśnie pierwsze moje poksy to były Legends Arceus, więc nie bardzo wiem czego się spodziewać. Pewnie nawet nie jestem w połowie gry, zacząłem dopiero łapać poksy na 40lvlu, ale trochę wieje nudą. Nie bardzo jest tam co robić prócz zbierania składników i pokemonów. Questy widzę że nawet nie trzeba czytać tylko A, A, A i do przodu. Dzięki za opinię, będę testował
@XNiemcu: bo to najzwyczajniej w świecie wypuszczony na szybko gniot, zmienili trochę gameplay w porównaniu do wcześniejszych głównych odsłon, obniżyli i tak już śmiesznie niski poziom trudności i ludzie od razu dają tej grze 9/10, mimo masy problemów z nią, bo przecież to pokemony