Wpis z mikrobloga

@RdestWolny: Brat żyje i dajesz mu potion jak olewasz poboczne zadania. Ja robiłem za pierwszym razem wszystkie poboczne i w razie czego potki nie piłem, liczyłem, że brata znajde.. Wypiłem po tym jak Jorna znalazłem martwego. Za drugim podejściem wiedząc, że i tak poboczne będę robić - wypiłem potkę od razu.
@Tami: Tak, Jorn może być uratowany z objęć śmierci, o ile wykonujesz wyłącznie główny wątek - to już ustalono. A pytałem: Co się stanie gdy do Jorna dotrzemy, a wcześniej sami obaliliśmy lekarstwo? Czy skrypt gry z góry zakłada, że i tak posiadamy ten potion skoro wcześniej go wytrąbiliśmy czy też wyciągamy brata z trumny tylko po to aby stwierdzić, że nie mamy odtrutki i niech zdycha lewak jeden? ( ͡
@Tami: Co prawda nie spotkałem się z filmikiem, który by potwierdził powyższą tezę, ale znaczna większość osób spytana o tę kwestię stwierdza, że lekarstwo nie jest potrzebne do aktywowania skryptu.
Ogólnie to pomimo tego, że jest to pewne niedociągnięcie, to całość (wraz z tym zakończeniem) można potraktować po prostu jako ciekawostkę, bo bądźmy szczerzy, kto z nas niechciałby znów wejść do Vardhal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co się stanie gdy do Jorna dotrzemy, a wcześniej sami obaliliśmy lekarstwo? Czy skrypt gry z góry zakłada, że i tak posiadamy ten potion skoro wcześniej go wytrąbiliśmy czy też wyciągamy brata z trumny tylko po to aby stwierdzić, że nie mamy odtrutki i niech zdycha lewak jeden? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@RdestWolny: Z tego co czytałem to w momencie otwierania drzwi od piwnicy gra sprawdza czy