Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Wiem, jestem upierdliwy, ale zadając takie pytanie przydałoby się podać jakieś szczątkowe informacje - w stylu ile chcesz wydać, ile gra ma trwać, w co graliście i co się podobało oraz, co wazne, ile ten syn ma lat - jest ogromna różnica czy mamy szukać gry dla 8-latka czy dla 16-latka.
Generalnie jesli nie podasz jakichś informacji wyróżniających Ciebie/Was to równie dobrze można lecieć od góry rankingu BGG podając wszystko
@GraveDigger:
Magic Maze Weź i czmychaj

Historia barbarzyńcy, elfa, maga i krasnoluda którzy stracili cały ekwipunek na wyprawie i planują go ukraść z centrum handlowego.

Kooperacyjna - od 1 do 8 osób. Ciekawa mechanika w której nie ma szefa, który dyryguje wszystkimi. Nie wolno się odzywać, ale trzeba współpracować, bo gracie do wspólnej bramki na czas. Krótki czas jednej gry, więc można zagrać kilka razy pod rząd.
Z dzieckiem możesz wybrać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GraveDigger: Carcassonne - mogę polecić z doświadczenia.
Wsiąść do pociągu - też da się w 2 osoby całkiem spoko grać
Ostatnio szukałem gier na 2 osoby i często pokazywało mi się pachwork i Calico ale jeszcze nie ograłem.
Carcassonne - mogę polecić z doświadczenia.


@T__J: Nie podeszło mi.

Wsiąść do pociągu - też da się w 2 osoby całkiem spoko grać


@T__J: Właśnie chodzi o to żeby typowo pod 2 osoby było, a nie że da się pograć.