Wpis z mikrobloga

Jedną z grup konsumentów, które mnie denerwują są posiadacze etui na telefon. Taki chłopek roztropek myśli, że kupując etui jest bardzo mądry bo zachowa swój sprzęt w nienaruszonym stanie a tymczasem nie zauważa faktu, że psuje rynek smartfonów swoim zachowaniem.
Po co producent telefonu projektuje ergonomiczną i przyjemną w dotyku obudowę z dobrych materiałów skoro twoje chłopskie ręce nigdy jej nie dotkną bo nałożyłeś na telefon kawał taniej gumy.
I nie będzie wytrzymalszego wyświetlacza, lepszej obudowy, która absorbowałaby upadki bo taki chytry nosacz poleciał i kupił etui i szkło na wyświetlacz co o połowę zmniejsza jasność. Ale za to za 5 lat będzie miał stary telefon w dobrym stanie, którego będzie mógł opchnąć o stówkę więcej na allegro.
Nie będzie progresu, nie będzie niczego. Będą tylko stare dobrze zachowane smartfony, bo konsumenci rozwiązali problem za producentów.
#niepopularnaopinia #iphone #android
Pobierz Ja-szczur - Jedną z grup konsumentów, które mnie denerwują są posiadacze etui na tele...
źródło: comment_1673716326S46Qau6tuKMlbIgDKAAc3Q.jpg

Czy używasz etui na telefon?

  • Nie pozwala mi na to rozum człowieka 13.6% (39)
  • Tak, jestem chytry i jestem z tego dumny 86.4% (247)

Oddanych głosów: 286

  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Ja-szczur: kiedyś jak srałem to mi wypadł telefon z kieszeni i się #!$%@? podłogę. Nowy w porządnym case upadł mi już ze 30 razy i nawet śladu na case nie ma. Case Spigen

@Ja-szczur: ja tam podzielam Twoją opinię. Kupując telefon za kilka tys. zł, gdzie koszt ekranu, najlepszego Gorilla to kilkaset $, zakłada się na niego folię albo szkło za dolara. To samo obudowa - aluminium, metal, szkło za kilkaset $ a na niego wpada etui za dolara od chińczyka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ja-szczur: no dobra to lepiej zeby przy 1 lepszym upadku telefon za setki lub tysiace zlotych #!$%@? sie o ziemie wtedy bedzie piękny XD a wiesz ze nowe samochody też się w folie okleja żeby lakier dłużej świeżość zachowywał?
@Ja-szczur: hejtuj producenta, nie użytkownika
coraz #!$%@? jakość szkła w ekranach więc pękają jak dziewice na wycieczkach szkolnych. Połowa ludu dyma z pajęczyną na ekranie bo żal dupe ściska kupić nowy ekran xD

A druga sprawa to że spadnie słuchawa na róg i pęka jw wymienione dziewice szkolne. Wystarczyłoby wzmacniać rogi telefonu. Ale po co?
Lepiej wpieprzyć szkiełko na tył, żeby też się mogło rozpieprzyć xD

Ja ci podam jeszcze inny
@Ja-szczur: taaaa, jak telefon położę na półkę albpo najlepiej nie będę wyjmował w ogóle z pudełka to będzie cacy. Najlepszy przykład to był S8, cały szklany, moment nieuwagi i siup na podłogę, jeszcze ten zagięty ekran na boki. Teraz mam S21, jest lepiej, ale niestety już mi kilka razy spadł z łóżka, da się kupić spingena minimalistycznego, on się jakoś nawet tak nazywa, mini chyba, przynajmniej chroni plecy i krawędzie. Wygląda
@Dibhala: no właśnie ja mogę hejtować producentów. Tylko że problem jest taki że tego hejtu jest za mało bo ludzie obeszli problem za pomocą etui. Nie ma odpływu klientów od mało wytrzymałych telefonów a przejawia się to nawet w recenzjach technicznych gdzie recenzenci mają gdzieś jak wytrzymały jest telefon. Po prostu community posiadaczy smartfonów nie wywiera wystarczającej presji na producentach.
przejawia się to nawet w recenzjach technicznych gdzie recenzenci mają gdzieś jak wytrzymały jest telefon


@Ja-szczur: świadomy konsument, czytający jakieś recenzje przed zakupem?
Realne recenzje a nie reklamowe gówno?

nie za dużo wymagasz aby? xD