Wpis z mikrobloga

@Rumburak123321: to są groźby karalne i taką osobę z internetu również można namierzyć jeżeli złożył bym zawiadomienie, policja ma możliwości nawet dzisiaj w kilka sekund bo bez zapytań do operatora uzyskać logi z bts stacji i ustalić lokalizację aparatu telefonicznego nie wspominając o komputerze wystarczy żądanie do wykopu o udostępnienie danych geo lokalizacyjnych twojego połączenia i wtedy wykop jest zobowiązany zgodnie z prawem udsotępnić służbom bo takie jest prawo i wtedy
@WojtekZBombasu: idz na policje ;)
U Nas w kraju za strzelanie granatnikiem daja status ofiary, wiec procz tego ze twoje zdjecia i dane wyjda na jaw to licz sie z codziennym problemem na ulicy bo nie jeden sie toba zainteresuje i tylko sobie pogorszysz, nie jeden lateks dba o prywatnosc jak moze bo go strach paralizuje
@Jezus_Choroszcz: nigdy nie dawałem zdjęć twarzy do internetu xd więc tutaj troszeczke zabłądziłeś a nawet jeżeli wypłyną dane to dopilnuję aby ta osoba została ukarana oraz odpowiedziała karnie za to z racji tego iż nie jestem osobą publiczną powszechnie rozpoznawalną więc takie dane jak adres zamieszkania, numer telefonu, nazwisko, zdjęcia (choć w necie nie ma i nigdy nie było), i inne tego typu WRAŻLIWE dane osobowe nie mogą bez mojej zgody
@WojtekZBombasu: ty jakis chory jestes?
Musisz miec dowody na powiazanie osob ktore ujawnia twoje dane i to ze sobie je przekazali a to ze chocby sa rodzenstwem nikogo nie oskarza z automatu ze na bank jeden drugiemu dane podal i ten drugi je wstawil w internet.
Takim tokiem myslenia mozna oskarzyc kazdego kogo sie mija na ulicy 'bo MOZE miec zwiazek'
Cos jak podejrzenie usilowania....
Masz w domu noz? To tez