Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwość ze waga stoi mniej więcej w miejscu a zmniejsza sie ilość tkanki tłuszczowej?
Przy 180 cm wzrostu wazę obecnie 78 kg i od 3 tygodni waga stoi w miejscu a jem 1500 kcal. A przecież jak jest deficyt to nie ma opcji aby waga nie spadała

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 33
@RudyZibi: 1. Organizm może się dostosować do definicytu i orgraniczać zapotrzebowanie na kalorie.
2. Przy dużym deficycie, braku treningu siłowego i złej diecie organizm zacznie spalać mięśnie.

Jeśli trenujesz siłowo i widzisz progres (w co przy 1500kcal średnio chce mi się wierzyć), to znaczy że równocześnie spalasz tłuszcz i budujesz mięśnie. Jeśli nie, to najprawdopodobniej Twój organizm przełączył się na tryb oszczędzania.
@RudyZibi: Jak widać na Twoim przypadku może tak być, bo nawet jakby Ci hormony tarczycy "siadły" od tego deficytu, to fizycznie niemożliwe jest przyjmowanie 1500 kcal i nie chudnięcie. No chyba, że źle liczysz kalorie.
@groman43: to normalne ze organizm dostosowuje się do deficytu
Generalnie to chce dociąć się do tych 10% nawet kosztem bycia chudym szczurem a potem cały czas trenować na delikatnym plusie
zaczynałem od 1900 i waga bardzo szybko spadała, potem 1700 i stwierdziłem ze skoro dobrze się czuje to spróbuje 1500


@RudyZibi: Jak chcesz szybko pozbyć się mięśni, to śmiało #!$%@? tyle szamy, trzeba było zacząć od 1000kcal i schodzić niżej. Ja #!$%@?, przerażasz mnie. Nawet moje podopieczne jedzą więcej od Ciebie i robią fajną sylwetkę. Aby chudnąć nie znaczy jeść KRYTYCZNIE MAŁO. Wystarczy lekki deficyt i waga poleci. Ty się człowieku
3. Tracisz tłuszcz budujesz mięśnie, chociaż to wątpliwe.


@sliti666: Na takim defifycie może co najwyżej zbudować problemy zdrowotne.

to normalne ze organizm dostosowuje się do deficytu


@RudyZibi: Twoje ciało już raczej przestawiło się na tryb przetrwania a nie do deficytu.

Generalnie to chce dociąć się do tych 10% nawet kosztem bycia chudym szczurem a potem cały czas trenować na delikatnym plusie


@RudyZibi: To zacznij poprawnie jeść a nie głodzić
@RudyZibi: Nie wiem ile ważysz obecnie, nie wiem jak długo jesteś na redukcji, nie wiem co robisz poza dietą, nie wiem jak wyglądają Twoje makro, nie wiem co suplementujesz. Ale moim zdaniem w najlepszym wypadku zostaniesz suchoklatesem, a nie szczurem. A bardziej możliwe, że rozpieprzysz sobie gospodarkę hormalną przez olbrzymi definicyt i fatalną dietę.
widzisz laku ty wiesz lepiej jak się czuje pecie xD

Sam pewnie wyglądasz jak ułana gowno i będziesz #!$%@? xD


@RudyZibi: Po pierwsze, to dlaczego mnie obrażasz? Po drugie, jestem trenerem personalnym, mam swoich podopiecznych, jestem cięższy od Ciebie o dobre 25kg, mam dalej kratę na brzuchu i kto tu wygląda jak gówno chudy szczurze? Człowiek chce Ci pomóc a Ty skaczesz. Weź się ogarnij.