Wpis z mikrobloga

Siema mirki dzisiaj podziele sie z wami historia z #tinder która zadecydowała o skończeniu z tym pajacowaniem. Generalnie #!$%@?łem do dużo dużo większego miasta, a tindera zainstalowałem żeby po prostu wyjść ze strefy komfortu, bo zrobiłem sie ostatnio przez pracę zdalna bardzo nieśmiały, szczególnie do kobiet. No i ustawiałem się na spotkania, bywało ze miałem w ciągu tygodnia codziennie jakieś, jednego dnia nawet dwa, jedna po drugiej. Im więcej tych lasek przerobiłem tym bardziej sobie uświadomialem ze no #!$%@? coś z nimi jest nie tak.

No ale okej, umówiłem się na drugie spotkanie u niej, pierwsze mieliśmy w galerii i było dosyć spoko, taka w miarę ogarnięta, studentka polibudy w kancelarii sobie pracowała, wysoka z fajnym biustem. No i generalnie gadka ekstremalnie się nie kleiła xD #!$%@?ła się w 3 dupy, wybierała film dosłownie pół godziny, w sumie nie brała mojego głosu pod uwagę tylko wybrała ducha z opery i śpiewała cały film xD
Nie wspominajac o jakichś dziwnych dźwiękach czasem jakby zaczynała płakać. Potem w kiblu śpiewała #!$%@? jakos 10 min. Jako ze była tancerka to po pijaku chciała się też popisać i potłukła sobie naczynia w kuchni. Jak kupiłem sushi za stówę, to zjedliśmy trochę, odłożyliśmy na potem, po czym ona powiedziała że woli odgrzewane w mikrofali i odłożyła sobie z 8 a mi 2 na talerzyk xD
Około trzeciej stamtąd #!$%@?łem do domu bo mówię chyba psychika mi siadzie

#rozowepaski #badoo #podrywajzwykopem #seks #relacje #kobiety
  • 7
@lexico nie dala się wyruchac xD Przytulaliśmy się, głaskaliśmy, wino już się kończyło, jak się całowaliśmy to nagle ona przestawała i mówiła że mniej języka czy coś tam, jakies dziwne dzwieki wydawala, potem nagle wyskakuje że no w sumie nie wie czy chce itd xD Bordera miała na sto procent, stwierdziłem że już zmęczony jestem i #!$%@? to gowno i poszedłem do domu xD
@msea940: To miałeś naprawdę fajne spotkanie jakbym ja ci opowiedział o swoich to mógłbyś zwątpić w życie,ale niechce mi się rozpisywać xd no a nawiązując do twojego wpisu to tam jest totalne gówno nieda się poznać nikogo nie dało się nie będzie lepiej to usunąć w #!$%@? i być spokojnym na duchu chyba,że już komuś bije na łeb sperma i płaszczy się przed tymi idiotkami