Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kasiknocheinmal: no co Ty, pogoda kiepska, pada być może u Matiego, jeszcze szosa się zniszczy xD poza tym jak to tak samemu, bez żadnej dziewczyny? Lepiej zamulać, drzemać i narzekać na wykopie ;)
@teryuu:

no co Ty, pogoda kiepska, pada być może u Matiego, jeszcze szosa się zniszczy xD

też racja, a ja durna kupowałam trenażer na brak pogody zamiast iść tym tokiem rozumowania.

bez żadnej dziewczyny? Lepiej zamulać, drzemać i narzekać na wykopie ;)

Recepta na udany dzień <3 ;)
@kasiknocheinmal: nie każdy ma miejsce fizycznie na wepchnięcie trenażera... zbieram się na przemeblowanie ale jak ruszę to nie mam co zrobić z kupą elektroniki, miałem zrobić szafe rackową i od roku się do niej zbieram zebrać się nie umiem
@mati1990: niekoniecznie w domu i niekoniecznie za darmo - regeneracja i odpoczynek są potrzebne, żeby normalnie działać na codzień. W każdym razie najwyraźniej wczoraj siedziałeś - to masz już pomysł na kolejny taki dzień. Porządki w elektronice i szafa.
@kasiknocheinmal: w sumie wypłata to miły bonus, dziś mogę posiedzieć po działach przez praktycznie cały dzień i pogadać z ludźmi - to była prawdziwa zapłata za dyżur. Już przez święta dostałem w kość przez praktycznie całe 3 dni nie miałem do kogo gęby otworzyć