Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Nie liczyłbym na 2000 ruskich czołgów. Nie są w stanie tyle wystawić. Do tego dolicz wyszkolenie załogi. Wyślą pewnie 1000 złomów z osobnikami którym pokazano gdzie gaz gdzie hamulec
@Grooveer: Zabić. Piechotę. Wóz opancerzony. Ale nie rozwalić nowoczesne czołgi. T62A to jest rupieć, a czołgi ściągnięte z dostaw do Indii to wszystko co w miarę nowego ruscy mieli
@Grooveer: Nie liczyłbym na 2000 ruskich czołgów. Nie są w stanie tyle wystawić. Do tego dolicz wyszkolenie załogi. Wyślą pewnie 1000 złomów z osobnikami którym pokazano gdzie gaz gdzie hamulec


W tym roku może lekko poniżej 2000
@ArtBrut: I chcesz powiedzieć że 100 T62A pokona w bezpośrednim starciu 50 Abramsów
Skoro liczy się ilość to czemu tyle razy dobrze wyszkolone i wyposażone oddziały wojsk USA radziły sobie z dużo liczniejszym ale gównianie wyposażonym przeciwnikiem?
@ArtBrut: Pokaż mi gdzie napisałem, że ukraińcy wyszkoleni.

Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. T34 w porównaniu np. z Tygrysem przegrywał pancerzem i działem. Dlatego przewaga liczebna miała znaczenie.

Teraz? Zachodni sprzęt ma taką ilość elektroniki wspierającej załogę, że ruscy nie nadgonią tego żadną ilością. Poczytaj jak wyglądały starcia Abramsów z czołgami Iraku w czasie I wojny w zatoce.

Ilość ma znaczenie? Ruscy walą na oślep artylerią, a wystarczy dobrze