Wpis z mikrobloga

@cr_7: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jim Simons, Ken Griffin, George Soros, Ray Dalio itp są królami giełdy. Ten koleś to tylko promujący się youtuber, wannabe i drobny cwaniak. Jego największe osiągnięcie to zakup apartamentu tam gdzie Lewandowski ma swoje wypadowe mieszkanko. Królowie są w posiadaniu całego wieżowca, gdzie ten pajac kupił swój
gysnde - @cr_7: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jim Simons, Ken Griffin, George So...

źródło: comment_1673705782pNl8BcZmttKdVFE58xrbi3.jpg

Pobierz
Królem


@cr_7: xDDDDDDDDDD

Facetowi wyszedł jeden duży trejd. I to fuksem, tj. upadek Luny.

Reszta jego trejdów ma ratio lose/win na poziomie rzutu monetą i nie popłynął jedynie dzięki dużemu depo (znowu - Luna).
@cr_7: Nie jest żanym królem, zaorski owszem to kumaty koles ale tez bardzo fałszywy i patologiczny kłamca. Znam wielu bardzo dobrych trejderów ale oni nie zarabiaja az tyle bo nie sa wstanie kłamac i oszukiwac ludzi i wyciagaj ich kase pod własne granie. Zapewne znasz ludzi któży maja duzo wiekszy potencjał ale maja tez sumienie i nie sa w stanie tego obejść. Od bardzo długiego czasu obserwowałem zaorskiego ( 5-6 lat)
@cr_7: ja nawet lubiłem go słuchać, niektóre akcje były spektakularne, ale w video Trader21 go pięknie wyjasnił jak kłamie i manipuluje. Nawet jak ktoś Tradera nie lubi to tam pokazywał screenshoty i dowody i pięknie zestawił jak to Zaorski najeżdża na "szkoleniowców" a sam reklamował szkolenia i inne dyrdymały jak mu się to opłacało.

Więc szkoda, ale dla mnei jest spalony. Choć z tym co nieraz mówił się zgadzałem to strasznie
czy oprócz tego, ze jest królem #gielda i #kryptowaluty jest jakiś inny powód


@cr_7: Skoro ma tyle kasy i jest królem, to dlaczego wyciągnął 700 ETH z BSB by nimi grać? Zrozum, że ludziom nie chodzi o kasę, ale jego farmazoniarstwo. Jak trafi, to masz milion wpisów na tt i live. Jak przegrywa, to zamyka stream i siedzi cicho. Zobacz sobie wszystkie runy od czerwcac. Wpiernicz na wig, 4 razy wpiernicz
@cr_7: a co do Zlotej44, to z taka skutecznoscia jak ostatnio max 2 lata i bedzie musial sprzedac. Najpierw oczywiscie wyru**a obecnych wyznawcow na kase, by na sam koniec plakac, ze go oszukali i sie zawiodl. A pozniej cykl zacznie sie od poczatku z jakimis innymi haslami, by golic nowych frajerow.