Wpis z mikrobloga

Ale wykopki swędzi dupa ze kogos stać.... jakie to typowe... Nawet pewnie nie widzieli takiej fury na żywo...
@mentari: najlepsze że on ma trójkę córek bodajże. Jestem ciekawe jak w 2060 zapytają go: Tato jak żyłeś od kilku dekad mówiono o kataklizmie klimatycznym, powiedz nam co wtedy robiłeś?!
@premo: typie, nikt mu nie zazdrości kasy tylko jak zauważył @NarciarzFarciarz ten wóz ma typowo wiejskie zastosowanie w USA XD ani zbyt wygodny, ani prestiżowy, jedynie duży z dużym silnikiem XD o kompletnym nieprzystosowaniu do europejskiej infrastruktury to już nie wspomnę. Mentzen próbuje chyba imponować dzieciom z podstawówki ¯_(ツ)_/¯
uważaj bo ci zaraz będą zarzucać że uprawiasz body shaming jak to było w przypadku Andrew Tate


@Kryspin013: czegoś nie rozumiem, wiadomo że tate i memcen to dwa #!$%@? dzbany, ale jak ktoś walczy o body positivity i inne gówna na jednym froncie a na drugim odruchowo sięga po takie teksty to w jaki sposób to nie hipokryzja?
@Kryspin013: czegoś nie rozumiem, wiadomo że tate i memcen to dwa #!$%@? dzbany, ale jak ktoś walczy o body positivity i inne gówna na jednym froncie a na drugim odruchowo sięga po takie teksty to w jaki sposób to nie hipokryzja?


@Wap30: Ciężko nazywać body shamingiem coś co się wprost nie odnosi do twojego wyglądu a zwyczajnie do zachowania? Według ciebie np powiedzenie "nie masz jaj" to jest body shaming?
Ciężko nazywać body shamingiem coś co się wprost nie odnosi do twojego wyglądu a zwyczajnie do zachowania?


@Kryspin013: ale jak się wprost nie odnosi do wyglądu? Jak powiem że laska zachowuje się w jakiś sposób bo rekompensuje sobie rozklapiochę to się nie odnosi do jej ciała? Co to za dziwaczne fikołki
@mentari to gówno pali 40l/100km? Teraz mam jeszcze większy ubaw z właścicieli xD nie dość, że nie ma gdzie tym zaparkować bo polskie parkingi nie są przystosowane to jeszcze spala więcej niż ciężarówka a przewieziesz tyle co Passatem xD
Żeby przy obecnych cenach paliwa jeździć takim autem trzeba być po prostu psychicznie chorym. Po prostu.


@enzojabol: ale w sumie co Ci do tego jak ktoś wydaje swoje pieniądze? Jeden przepala je w papierosach, drugi pije drogie alkohole, jeszcze jeden gra w kasynie, ktoś kolejny daje żetony laskom na Showup, a kto inny jeździ autem palącym 40/100. W jaki sposób którakolwiek z tych osób ma wpływ na Twoje życie, że Cię
@Kryspin013: ale jak się wprost nie odnosi do wyglądu? Jak powiem że laska zachowuje się w jakiś sposób bo rekompensuje sobie rozklapiochę to się nie odnosi do jej ciała? Co to za dziwaczne fikołki


@Wap30: nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Czy jak mówisz "nie masz jaj" to jest body shaming czy nie w końcu? xD
@Kryspin013: Przecież dałeś przykład nie mający nic wspólnego z tematem, "jaja" w tym użyciu to eufemizm na odwagę i to dla każdego oczywiste, z uprzejmości nawet się nie odnosiłem do tej głupoty
użyciu to eufemizm na odwagę


@Wap30: aha, czyli w jednym wypadku to działa a w innym nie akurat kiedy wykopkowi to pasuje.

Mówienie, że ktoś ma małego penisa to też jest eufemizm na próbę atencjonowania się i sztucznym wmówienia innym, że jest się super pewnym siebie.

Przecież to się nie odnosi dosłownie do tego, że ktoś ma małego penisa.
aha, czyli w jednym wypadku to działa a w innym nie


@Kryspin013: tak, bo czasem zdania i słowa mają różny sens - mam to poważnie teraz tłumaczyć? Jak chcesz się uprzeć na takie fikoły to sobie przy nich zostań, ale kompletnie nie rozumiem po co schodzić do poziomu żenady i odpisywać niby ich broniąc
@Kryspin013: tak, bo czasem zdania i słowa mają różny sens - mam to poważnie teraz tłumaczyć?


No ja ci wytłumaczyłem i dalej nie rozumiesz. To może chociaż przedstaw swój punkt widzenia zamiast:

Jak chcesz się uprzeć na takie fikoły to sobie przy nich zostań, ale kompletnie nie rozumiem po co schodzić do poziomu żenady i odpisywać niby ich broniąc


@Wap30: pozamerytorycznie wyskakiwać z żenadą i fikołkami.
@Kryspin013: ty pierwszy wyskakujesz z jajami nie mającymi absolutnie nic wspólnego z tematem, ale to ja jestem pozamerytoryczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę bardzo: "koleś kompensuje sobie swojego małego #!$%@?, co jest zabawne", "kobieta kompensuje sobie swoje rozjechane cipsko co jest zabawne" - to są ekwiwalenty, jak już dawno przekazałem. Jak już też zapytałem, w jaki sposób to się "nie odnosi do wyglądu". Dla mnie takie twierdzenie