Wpis z mikrobloga

Jedyny bolesny dla mnie pill to #agepill Reszta pilli jest nieco przerysowana. Kiedy nie mam ochoty na gry, filmy czy seriale online, książki, koledzy nie chcą się ruszyć z piwnic w miasto to wchodzę na te 5 minut na fejsie czy insta na profile ludzi z liceum, studiów. Poza paroma wyjatkami wszyscy zmeczeni, urobieni i nawet wstawiający udawane chadowe życie latem za granicą kredyt widzę mirków z brzuchami, łysinam i widać, że to nie geny ich zapściły ze swoimi rozowyki przekwitrającymi coraz bardziej z roku na rok. Czy to jest naprawdę cena za normickie zycie licealne i studendzkie? Bo mnie piwnica zakonserwowała w zajebistej formalinie czasu. No i z takimi ludźmi o czym był rozmawiał? O niczym biorąc pod uwagę życie normików beciaków. Chad korzysta z zycia dalej, przegryw je sobie kebsa do gry neetując.

#przegryw #redpill #blackpill #agepill
  • 15
@JustTheDude: Zalezy, ja neetowałem prawie rok i zrealizowałem to co zawsze planowałem: ograłem wszystkie tytuły gier na jakie nie miałem czasu, lurkowałem odkryając nowe fora do popisania z ludźmi, zająłem się lekturą książek, no wszystkiego było.
@CloudSpanner: Neetowałem parę let temu ten rok.

w sumie racja, łacze samorozwój redpilla z wywaleniem na życie whitepilla, a jedyne co mnie naprawdę gryzie to agepill, bo niby 28 lvl, niby młody wygląd dalej, ale o ile na zachodzie to młody wiek i ludzie żyją o tyle w polszy to już wiek podeszły
@RyouNarushima: Nie uważam się za chada, chad to 10/10, ja 182 cm wzrostu zerowy norwood i twarz oceniania przecietnie mityczne 7/10, najmniej 6/10, dwa razy oceniono na 8/10.

Dla mnie agepill to to, że nadal mam w ciul młodą duszę, czasami się czuję na 17,18 lat, czasmai jakbym dopiero rozpoczynał studia. a tu 28 lvl wszedł, mieszkam na peryferiach dużego miasta, najlepszy przyjaciel obecnie ma wiele na glowie, a reszta kumpli
@JustTheDude: A dlaczego niby neet jest zły jeśli ma się zapewnione wszystkie podstawowe potrzeby życiowe? Tryb życia neeta nie różni się aż tak bardzo od życia dawnego arystokraty.

@dondonu: To idź popeklować jakieś młode julki jak masz młodą duszę, albo chociaż szukaj młodszych kolegów.
To idź popeklować jakieś młode julki jak masz młodą duszę, albo chociaż szukaj młodszych kolegów.


@RyouNarushima: Raz odmówiłem julkom, bo się bałem po fakcie jakiejś inby i łatki na litery P. Dzisiaj potrafią ją dać 35 latkowi jak się umawia z 22, 23 latką. A młodsi kumple na szczęście są w necie, choc od czasu do czasu ma kontakt z dwoma z innego miasta lvl 22 i 24 lata