Wpis z mikrobloga

Bycie gejem (biseksualistą) to jeden z przejawów mizoginii i patriarchatu ¯\_(ツ)_/¯

Jak wdać, gwałt przez zaniechanie (cytat znany z mema niżej) wszedł na nowy poziom xD

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_HEPUfVfWOlMFjl6RRXgaGUZGVoHA9cIo,w400.jpg

#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #lgbt #teczowepaski #heheszki #redpill #blackpill #bekaztwitterowychjulek
RogerCasement - Bycie gejem (biseksualistą) to jeden z przejawów mizoginii i patriarc...

źródło: comment_1673700760vlFNgt29bYuvmzSm91D5Go.jpg

Pobierz
  • 9
@DespotaAnalny: @Roger_Casement: Ja wiem że oni mają przeorane mózgi, ale to już jest #!$%@?. Za niedługo 2 białych gejów będących ze sobą będzie uosobieniem faszyzmu i białej supremacji XD No ale czego się można spodziewać po ideologii wokeizmu, gdzie wrzucono dziesiątki wykluczających się rzeczy i grup, a potem ideologia zjada własne dzieci albo są polowania na czarownice.
@olaf_wolominski: To prawda, dlatego to sobie kiedyś #!$%@?. Lesbijki nienawidzą transów, większość lgbt jest naganiana na gejów i lesbijki, widziałem nawet określenie "straight gays" na homoseksualistów, a teraz to XD, kolorowi nienawidzą białych sojaków i innych lewatywek, chociaż ci by im zrobili loda z połykiem. Ogólnie szaleństwo i dobrze że u nas jeszcze tak mózgów wszystkim nie przeorało, chociaż lewicujące młode juleczki starają się nam przekręcić ostro okno overtona.

Własna broń