Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #polka
Kiedyś bardzo bolały mnie jądra w szczególności kiedy chodziłem więc było to bardzo uciążliwe do tego były zaczerwienione. Zbiegło się to z gorączką.
Uznałem, że sprawa może być poważna więc zapisałem się do urloga. Był to chyba Luxmed prywatnie 120 zł.
Z racji, że było tam wiele poradni w mojej kolejce byli sami oczywiście mężczyzni. Po drugiej stronie same kobiety.
Pamiętam jak jedna polka z bombelkiem komentowała na i tłumaczyła bombelkowi po co ci panowie stoją i zasłaniała mu oczy aby przy otwieraniu drzwi do gabinetu dziecko nic nie zauważyło.
Ale najgorsze były spojrzenia tych wszystkich kobiet z pogardą, obrzydzeniem i te ciche komentarze. Ogólnie dramat.
Sama wizyta ok. Siadasz sobie na fotelu podobnym do takiego jak udentysty. Rozbierasz się oczywiście, urolog przejrzy popyta.
Koniec końców powiedział mi, że gorączka nie miała z tym nic wspólnego i jest to prawdobopodbnie skręt jądra - to się zdarza u młodych mężczyzn i przejdzie po kilku dniach.

Ogólnie naszła mnie taka refleksja na temat zachowań. Kobieta u ginekologa - ok, dba o siebie nic złego, zdrowie najważniejsze. Niebieski nic nie powie.
Tymczasem facet u urologa - pogarda, obrzydzenie ze strony polek.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c28eb301f4c80d19016a45
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#niebieskiepaski #polka
Kiedyś bar...
źródło: comment_1673700691gGhZfnvSQUxwToUTPGs0FO.jpg
  • 5