Wpis z mikrobloga

Typowy samozwańczy ekspert: "nie no byku, na geo psa to trzeba mieć geo" - w międzyczasie enjoyer wykopowego tagu: "potrzymaj mi nudeski szoguna i patrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

Jak tam odczucia po miesiącu psiego abyssa? Z jednej strony geo pies dyktuje posiadanie geo, z drugiej sam w sobie nie ma dużo życia więc można go zabić na jedną rotację dobrą drużyną lub na dwie jakimkolwiek dobrym teamem z geo, tylko że się traci czasu na jego psie tańce. Końcówki na drugiej połowie też nie lubię - całe stado psów oznacza zabranie w kieszeń healera albo dobrego CC + dodgy. A o dodge czasem ciężko jak człowiek robi sportowego abyssa pod wpływem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trochę upierdliwa ale koniec końców imo znośna była ta rotacja, w 3.4 powrót robi trzech braci #!$%@? na 12-2, dla jednych wspomnienia jak z wojny, dla człowieka stara dobra dwu-ultowa rotacja eula-raiden i są posłani w zaświaty ( ) Ale ogólnie będzie większa dowolność teamków niż obecne zabawy z kamiennymi kundlami co zdecydowanie na plus.
#genshinimpact
internet_user7 - Typowy samozwańczy ekspert: "nie no byku, na geo psa to trzeba mieć ...
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersKurczaka: no 50 primo w jedną czy drugą nikogo nie zbawi, 36* jest po prostu wyczyszczeniem zadania dla ludzi którzy lubią robić ten content zamiast czegoś co jest z góry stricte wymagane. Ja tam lubię i na obecnej rotacji grałem prawie wszystkimi dobrymi drużynami które se mogę sklecić - teamy bazujące na raiden, hu tao, ayato, xiao, ganyu, dilucu i euli

@GlodnaCykada: widziałem że się chyba zgubił to w geście