Wpis z mikrobloga

Mówicie, że bycie 4/10 to przegryw. Że powyżej 25 lat to przegryw. Że posądzanie bagażu w tym dziecka to przegryw. Że już nigdy nie zaznacie bycia z nastolatką... Tymczasem przegryw Kevin Mglej rozkochał w sobie Roksane Węgiel. Czemu? Nie wiem chodź się domyślam, że chodzi o pasję. Chłopa żyje, nie wegetuje. Robi różne rzeczy. A to jest atrakcyjne dla dziewczyn, gdy chłop będąc sam umie się sobą zająć i rozwija swoje zainteresowania. Nie zaszkodzi jak jest bogaty, no ale tego to już nie oszukasz. Ale Roxana bogatych chadów ma mnóstwo, a wybrała tego co wygląda jak przegryw.

#przgryw #logikarozowychpaskow #zwiazki
N331 - Mówicie, że bycie 4/10 to przegryw. Że powyżej 25 lat to przegryw. Że posądzan...

źródło: comment_1673696667ywzRldGtFeEGTDTC4GkTMP.jpg

Pobierz
  • 4
@N331: także koleś ma starter pack przegrywa. Nadwaga, zakola, brak prostych i białych zębów, brak poczucia stylu, stary wiek i nie piszcie, że hajs. Bogatych chadów jest mnóstwo, nie trzeba wybierać zakolaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu człowieku rusz się. Fajnie można się ubrać nie drogo. Żaglówka czy jakiś spływ jakiekiem to nie jest niesamowity koszt. Także można też podróżować po popslce i robić relacje. Jest
@N331: No to przecież ulica wyglada zazwyczaj tak, że calkiem fajne laski są ze zwyklymi gosciami. Nawet na insta, jak widzę, to z reguły mlode laski sa z jakimiś wlasnie zwyklymi typami, chociaż czesto podobnie do nich popularnymi. Zazwyczaj jednak dużo mniej popularnymi. Ja to widzę wszędzie. 26 lat to dla takiej Roskany Wegiel moze i dużo, chociaż jest dojrzala, przez showbiznes. Ja mam 25 i jeszcze mialem ostatnio propozycje pojscia