Wpis z mikrobloga

ciekawa ta apka #binance, przy logowaniu sms z kodem przychodzi wcale albo z opóźnieniem, po zmianie na kod z maila nie ma jak go wpisać bo po przełączeniu apki na pocztową i powrót binance rozpoczyna proces logowania od nowa i znowu próbuje wyslać kod esemesem..
  • 10
@Lord_Jim: no mam problem u siebie ale co to wyjasnia, że setka innych apek ma przemyslany sposob logowania a binance nie? wystarczy przez np. 10 sekund nie robić reload gdy apka jest e tle, nawet apki bankowe to "wiedzą" bo np. uzytkownicy przepisują gdzieś kod blik.

Bronisz deweloperów apki binance którzy zwyczajnie #!$%@? proces logowania
@Lord_Jim: no mam problem u siebie ale co to wyjasnia, że setka innych apek ma przemyslany sposob logowania a binance nie? wystarczy przez np. 10 sekund nie robić reload gdy apka jest e tle, nawet apki bankowe to "wiedzą" bo np. uzytkownicy przepisują gdzieś kod blik.

Bronisz deweloperów apki binance którzy zwyczajnie #!$%@? proces logowania
@hu-nows:

piecze Ciebie coś, że nie możesz się zalogować. Ja Tobie pokazuję, że zalogowanie to żaden problem, bo ja cały czas się loguję.
Więc dlatego sugeruję, że masz problem u siebie.
@cybulion: twoj kolega to dzban

@Lord-Jim: twoja odpowiedż "a umnie dziala" jest żenująca, mozesz śmialo skladac papiery na helpdeska w gownofirmie

caly ten watek do kasacji..

wam sie oczy otworza gdy ktoregos dnia rano binance po prostu sie zawinie i dostaniecie tylko plansze 404