Wpis z mikrobloga

Dawno mi tak dary nie siadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uczę się teraz walczyć z Hadesem na metodach ekstremalnych i sądziłem, że rękawicami nie dam rady, a tu proszę.
Gdy dostawałem cios, siadało odbicie Ateny, zamrożenie Demeter oraz osłabienie Afrodyty, ale i tak głowną robotę zrobiło wsparcie Ateny.

#hades #gry #pcmasterrace #nintendoswitch #playstation #chwalesie
Pobierz piegu92 - Dawno mi tak dary nie siadły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uczę się teraz walczyć z Hadesem ...
źródło: comment_1673690796CkMLMCtJaBArt6JBvzAfbg.jpg
  • 10
@ElDirtyHarry git gud, musisz tańczyć dookoła wrogów, kup też Buffy za zebraną walutę, to przykładowo potem możesz też wrócić do życia podczas próby ucieczki

Znajdź też broń która Ci najbardziej podchodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElDirtyHarry: Hmmm... Mysle ze grac, grac i grac.
Jak grasz zdobywasz surowce za które rozwijasz w bazie buffy, ktore ulatwiaja rozgrywke. Pozatym uczysz sie zachowania wrogow i poznajesz ich sekwencje atakow. Sam tez lepiej poznajesz mechanike i zaczynasz ograniac co sie fajnie z czym laczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElDirtyHarry: A jesli nadal jest dla Ciebie za ciezko to mozna wlaczyc w opcjach (nie polecam) "tryb boski" na tym trybie dostajesz 20% mniej dmg i za kazda smierc dodatkowe 2% az do max 80%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElDirtyHarry: tym się nie przejmuj ile razy się z nią męczysz. W tej grze dużo zależy od tego jakie komnaty będziesz miał po drodze i jakie dary dostaniesz. Później te pierwsze bossy to w zasadzie przebiegniesz jak już poznasz co z czym się je w tej grze.
Ta pierwsza laska ma siostry które później poznasz, każda ma inną sekwencje swoich ataków. Jedna jest taka że można ją na upartego zabić bez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElDirtyHarry: problem? Gra jest wymagająca i dlatego jest taka dobra. Czasem tak zaczniesz swoje przejście że dostajesz baty na początku a później dojdą takie wzmocnienia że nagle stajesz na nogi, w drugą stronę też to działa, można przebiec początek lekko a później dostać srogo bo zabraknie czegoś ekstra
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElDirtyHarry: Jak zaczynalem grac to tez zauwazylem ze problem zaczyna sie od Elisium. Dlaczego? A no dlatego ze nie umiesz dobierac skilli i wybierasz zle pokoje.

Dlatego mowie grac, grac, grac i wyciagac wnioski