Wpis z mikrobloga

@100mph: teraz z legalnych i zdrowych rzeczy to witamina D, bo w okresie zimowo-jesiennym mamy jej braki, ale to nie bedzie, ze wezmiesz jedna tabletke i swiat odmieniony. Bedziesz suplementowal to poczujesz sie minimalnie, prawie niezauwazalnie lepiej.
@100mph: magnez Wit B12 Wit b6 potas Wit D i dziurawiec w tabletkach
Brak alkoholu
Minimalna aktywność fizyczna ( mogą być spacery takie powyżej 5 km )
Nie żreć śmieci chipsów słodyczy
O 23 do wyra wyłączyć laptopa aby nie świecił i spać jak jest problem z zaśnięciem melatonina 5 przed pójściem w kime
2 miesiące tak żyje i jest poprawa
Nie zapychać sobie głowy przesadnie informacjami z Polski i świata
@100mph: to nie jedz chleba pieczywa białego na kolacje jajecznica albo serek biały i pomidorek albo rzodkiewka na śniadanie jakiś makaron albo owsianka z owocami na obiad wiadomo kurczak z ryżem ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi głównie o redukcję węgli z diety i dodanie jakieś aktywności spacer cokolwiek aby ruszyć organizm i najważniejsza rzecz którą ja często zawalam ZERO DRZEMEK PO PRACY bo się człowiek rozleniwia
@Wiciu89: ale nie kumasz, ja nie szukam rady jak mam sie redukowac tylko szukam suplementacji na poprawe nastroju ;) trzymam kkcal, silke mam w domu i cwicze codziennie na zelastwie lub biezni, ja szukam suplementow ;)
@100mph: aaa dobra nie zrozumiałem :D z suplementów na głowę ;) to podobno produkty swanson są ok l tryptofan, napar z rożeńca górskiego też spoko no i zajebisty ale drogi 5 htp :) szukaj w necie coś z 5 HTP
ashwagandę brałem dwa miesiące i nie czułem różnicy ale też wtedy nie ruszałem się zbytnio :)